Anna Lewandowska pomimo aktywnego trybu życia zwraca uwagę na detale, które sprawiają, że jest w nim miejsce na wszystko, co jest ważne. Pomimo że obowiązki zawodowe i rodzinne zapewne nie pozostawiają dużej przestrzeni na poświęcania czasu sobie i rytuały pielęgnacyjne, to jej cera za każdym razem prezentuje się wspaniale – jego gładka i emanuje zdrowym blaskiem. Taki efekt nie jest dziełem przypadku. Znana trenerka dba o to na wielu poziomach. Zaczynając od najbardziej kojarzącej się z nią aktywności fizycznej, przez zdrową dietę i odpowiednie nawodnienie, aż po kosmetyki idealnie dopasowane do potrzeb jej skóry. Wielokrotnie pisaliśmy już o tym, że w jej kosmetyczce nie brakuje hitów jej autorskiej marki. Teraz wszystko wskazuje na to, że do grona ulubieńców trafiła kolejna pozycja. Jedna z nowości Phlov by Anna Lewandowska była bowiem widoczna w filmiku, który trenerka zamieściła w mediach społecznościowych. Wybór padł na łagodząco-kojący eliksir Phlov. To opcja dla posiadaczek wrażliwej cery, które oprócz nawodnienia potrzebują jeszcze kojącego i wyciszającego działania.

Łagodzący eliksir Anny Lewandowskiej – Pielęgnacja Anny Lewandowskiej

Wielokrotnie pisaliśmy już o pielęgnacji Anny Lewandowskiej, która dość jasno obrazuje, po jakiego typu kosmetyki trenerka sięga najchętniej. Wśród jej ulubieńców jest między innymi złuszczająca maska, która już w 10 minut sprawia, że jej skóra jest jak nowonarodzona. Na tym nie koniec. To nie jedyna maska w kosmetyczce Anny Lewandowskiej. Nasza skóra zaczyna starzeć się już w wieku 25-30 lat, więc 34-latka stawia także na wsparcie skóry w tym temacie. Pomaga jej w tym między innymi odmładzająca maska do twarzy. Ujędrnia, regeneruje i niweluje oznaki zmęczenia, a więc zapewnia dość kompleksową pielęgnację. Dodatkowo Anna Lewandowska korzysta też z odmładzającego serum, które chroni przed inflammagingiem, a więc przyspieszonym starzeniem się skóry, które wywołują czynniki środowiskowe takie jak stres, smog i inne zanieczyszczenia powietrza. Niedawno pisaliśmy też o rozświetlającej mgiełce Anny Lewandowskiej, o której sama trenerka powiedziała, że jest taka jak ona – multizadaniowa. To oczywiście tylko przykłady, bo jest ich znacznie więcej, a ostatnio dołączył do nich jeszcze łagodząco-kojący eliksir. Co takiego czerpie z jego działania Anna Lewandowska?

Łagodzący eliksir Anny Lewandowskiej – Łagodząco-kojący eliksir Phlov

Nowa seria Phlov by Anna Lewandowska to trzy eliksiry dedykowane różnym potrzebom skóry, które jednak wiele łączy. Wszystkie bowiem nawilżają skórę za pomocą kwasu hialuronowego. Co konkretnie wyróżnia łagodząco-kojący eliksir Phlov by Anna Lewandowska? Ten kosmetyk to przede wszystkim wsparcie dla odwodnionej, a przy tym podrażnionej i skłonnej do zaczerwienień cery. Bazę eliksiru stanowi naturalny kwas hialuronowy w trzech wielkościach molekuł dla wielowymiarowego działania nawilżającego, a oprócz tego jeszcze kojącego i uelastyczniającego. Jego regularne stosowanie wpływa nie tylko na zwiększenie poziomu nawilżenia, ale do tego jeszcze jest wsparciem dla bariery ochronnej skóry. Na tym jednak nie koniec. Formuła kosmetyka zawiera również ekstrakt z korzenia lukrecji oraz kompleks wyciągów z 7 ziół, które skupiają się na łagodzeniu rozmaitych stanów – zapobiegają nieprzyjemnemu ściągnięciu skóry, zmniejszają nadwrażliwość, wyciszają i koją. Do tego jeszcze wyrównują koloryt skóry, a także obniżają jej podatność na reakcje związane ze stresującymi bodźcami zewnętrznymi. Zioła zawarte w kosmetyku działają też antyoksydacyjnie, co także wpływa na spowolnienie starzenia się skóry.

 

 

Dodatkowo w nowej linii dostępnej w Phlov by Anna Lewandowska są jeszcze dwa inne warianty tego eliksiru, które mogą przypaść do gustu osobom, które szukają nowego kosmetyku złuszczającego lub odmładzającego. Każdy z nich bazuje na kwasie hialuronowym. Pozostałe składniki natomiast odpowiadają konkretnym potrzebom skóry w zależności od naszego wyboru.

 

Zobacz także: