Czy są tu fani białego włoskiego wina musującego? Mamy dla Was świetną wiadomość. Powstał lakier do paznokci o zapachu Prosecco. Groupon stanął w szranki z innymi producentami kosmetyków do manicure w walce o tytuł "Najbardziej oryginalnego produktu do malowania paznokci". 

Powstał już lakier o smaku/zapachu kurczaka (na taki pomysł wpadła firma KFC), lakier w sprayu, który okazał się viralowym hitem w internecie, lakiery pachnące owocami i świecące w nocy. Teraz czas na Prosecco, które jest głównym bohaterem najnowszego produktu platformy Groupon. Najprawdopodobniej to pierwszy tego rodzaju lakier do paznokci, który zawiera w sobie słynne wino musujące. 

"Aby uczcić Dzień Matki, stworzyliśmy pierwszy na świecie jadalny lakier do paznokci o smaku Prosecco. Łącząc naszą miłość do manicure i Prosecco, ten lakier wykonany jest prawdziwego wina musującego, co sprawia, że pachnie i smakuje dokładnie tak samo jak włoskie wino" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu marki Groupon. 

Na oficjalnej stronie sprzedającej lakier możemy przeczytać, że produkt może być łatwopalny, a także nie powinno się go pić prosto z buteleczki jak Prosecco.