10 NAJLEPSZYCH CYTATÓW Z ALBERA ELBAZA. NIE TYLKO O MODZIE

"Moda jest jak owoc. Jego nie mógłbyś zjeść ani dzień za wcześnie, ani dzień za późno. Chodzi o ten jeden, idealny moment"

"Jeśli coś nie jest jadalne to nie jest jedzenie. Jeśli czegoś nie da się nosić, to nie jest moda"

"Noś płaskie buty. Jesteś niski i już. Nie udawać jest znacznie bardziej cool"

"Styl to coś czego nie możesz kupić. To nie marka, zawartość torby z zakupami czy cena na metce. To coś co wypływa z twojej duszy na zewnątrz. To swego rodzaju emocja"

"Po prostu nie potrafię robić czegoś na pół gwizdka. Po prostu nie potrafię. Tak samo jak nie można być tylko trochę w ciąży"

"Przezroczysty top odsłaniający kawałek dekoltu jest sexy, ale jeśli masz na sobie coś co zakrywa Cię całą, a odkrywa plecy- to jest erotyka.

"Wolę być w temacie niż być cool. Jeśli dziś jesteś cool, następnego dnia możesz być por prostu wszystkim obojętny. Więc chyba lepiej być po prostu dostosowywać się do okoliczności, zmieniać się. Jedna rzecz, która mnie zawsze przerażała to być jak Miss Ameryki. Jest fajna przez chwilę, bo za rok zawsze przychodzi kolejna."

"Oglądam show Kardashianów! Oglądam, jem pizzę i bawię się lepiej niż kiedykolwiek!"

"Fajnie jest pozwolić się komuś za sobą stęsknić. Nie ma nic bardziej ekscytującego niż zachwyt po rozłące, kiedy wracasz i mówisz- skarbie, jestem w domu!"

"Kiedy idziesz, musisz patrzeć  w pięciu różnych kierunkach. Przed siebie, bo musisz mieć ambicje i patrzeć w przyszłość. Wstecz, bo musisz pamiętać skąd pochodzisz. Na boki, żeby pamiętać kim są ludzie, którzy będą obok, gdy będziesz ich potrzebował. Pod nogi, żeby się upewnić, że nikogo nie zdepczesz w drodze do celu. I do góry, żeby pamiętać, że jest ktoś kto nad Tobą czuwa. Tak właśnie wygląda moje życie."

ZOBACZ FILM Z POKAZU Z KOMENTARZEM PROJEKTANTA

Watch this on The Scene.

ZOBACZ TAKŻE:

MODELKI MIAŁY NA SOBIE... MODELKI! RELACJA Z POKAZU RICK OWENS SS 2016 NA PARIS FASHION WEEK

T-SHIRT Z ANJĄ RUBIK, PROSTO PARYSKIEGO WYBIEGU? TAK, W POKAZIE ANTHONY VACARELLO SS 2016

GWIAZDY NA POKAZIE BALMAIN SS 2016