Polska marka bieliźniarska Le Petit Trou udostępniła właśnie kampanię promującą kolekcję wiosna-lato 2017. Czy w najnowszej ofercie znajdziemy następcę słynnych majtek z dziurką, które w zeszłym sezonie cieszyły się ogromna popularnością? Przypominamy, że seksowne figi były przez was najchętniej kupowanym produktem w naszym sklepie. 

Wygląda na to, że najnowsze projekty Le Petit Trou mogą powtórzyć sukces poprzednich! Najnowsza kolekcja zawiera kolejną porcję kompletów koronkowej, kobiecej bielizny. Zaczynając od delikatnych staników z dodatkiem dziewczęcych falbanek, po seksowne body w cielistym kolorze, a kończąc na figach z ozdobnymi kokardkami na pupie. W zestawie znajdzie się również szlafrok z koronki w kwieciste wzory. Oprócz florystycznych akcentów pojawią się również kropki i delikatne serduszka. Zróżnicowana i obszerna kolekcja sprawia, że bielizna Le Petit Trou jest uniwersalna i z pewnością trafi w gusta kobiet w różnym wieku. 

Sesja fotograficzna została zrealizowana w Nowym Jorku. Przed obiektywem fotografa Stanisława Bonieckiego pozowała piękna Zuzanna Krzątała z agencji Model Plus. Za stylizacje odpowiada Zuza Sowińska, makijaż wykonał Kunio Kataoka, włosy Yuhi Kim.

Zobaczcie kampanię promującą kolekcję Le Petit Trou wiosna-lato 2017.