Lena Dunham ma na swoim koncie udział w wielu produkcjach. Natomiast największą popularność przyniósł jej serial „Dziewczyny” (do którego, co ciekawe, wiele osób teraz wraca). Zajmuje się aktorstwem, a także reżyserią i produkcją. Do tego jest aktywna w mediach społecznościowych, w tym na Instagramie, gdzie informuje o nowych projektach zawodowych, jak również pokazuje część swojego życia prywatnego. Na jej oficjalnym profilu we wspomnianej aplikacji można znaleźć m.in. zdjęcia, na których pozuje w kolczykach od polskiej marki biżuteryjnej. 

Lena Dunham nosi kolczyki od polskiej marki

Lena Dunham opublikowała wyjątkowy post na Instagramie, w opisie którego przyznała, że świętuje pięć lat trzeźwości. Opowiedziała o trudnych doświadczeniach, a także stwierdziła, że teraz jest naprawdę szczęśliwa, czuje spokój. Co więcej, podzieliła się zdjęciami z prywatnej galerii. Na niektórych (m.in. na ostatnim) widać, że nosi kolczyki od Maar, czyli polskiej marki biżuteryjnej, za której stworzenie odpowiadają Agata Wojtczak oraz Antoni Bielawski. 

To model Ce – nie tylko piękne, ale również bardzo uniwersalne kółeczka o średnicy około 2,6 cm, które zostały dodatkowo ozdobione mini kulkami. Podobnie jak pozostałe elementy z oferty Maar, zaprojektowano, a następnie wykonano je w Polsce. Występują w wersji srebrnej i pozłacanej. A ich ceny to (odpowiednio) 590 i 750 zł. Niestety w tej chwili są wyprzedane. Nie wiadomo, czy trafią ponownie do sprzedaży. 

Lena Dunham i inne gwiazdy w projektach polskich marek

Na Glamour.pl regularnie informujemy was o projektach z metkami made in Poland, które przypadły do gustu światowej sławy gwiazdom, modelkom i celebrytkom. Lena Dunham jest fanką biżuterii od Maar, a Jenna Ortega lubi jeden z modeli z kolekcji Lilou. Shay Mitchell i Emma Roberts noszą buty marki Vanda Novak. Natomiast Hailey Bieber, Sophie Turnerczłonkinie klanu Kardashian-Jenner czy Elsa Hosk regularnie sięgają po ubrania i akcesoria projektowane przez Magdę Butrym. To potwierdza, że polskie brandy modowe mogą śmiało konkurować z tymi, które są znane na całym świecie. Zachwycają designem oraz jakością.