Choć trudno jest w to uwierzyć, najstarsze dziecko Justyny Steczkowskiej i jej męża Macieja Myszkowskiego kończy w tym roku już 22 lata. W sieci nie brakuje komentarzy, że Leon Myszkowski, bo to o nim mowa, wyrósł na bardzo przystojnego mężczyznę. Okazuje się jednak, że nieprzeciętna uroda to nie wszystko, co młodzieniec odziedziczył po swoich znanych rodzicach. Jakiś czas temu okazało się bowiem, że syn jednej z najpopularniejszych polskich piosenkarek również postanowił związać swoją zawodową przyszłość z branżą muzyczną.

Leon Myszkowski, czyli 1/2 duetu Mike & Laurent

Syn Justyny Steczkowskiej to młody didżej i producent, którego specjalizacją są klubowe brzmienia. W ubiegłym roku połączył siły ze swoim przyjacielem i od tego czasu działa z nim pod szyldem Mike & Laurent. Na oficjalnych profilach duetu czytamy, że ich największe muzyczne inspiracje to tacy artyści jak Malaa, Tchami oraz Jauz. Duet ma na swoim koncie już trzy single, których możecie posłuchać m.in. na YouTube, Spotify i innych popularnych serwisach muzycznych.

Justyna Steczkowska i jej syn nagrali wspólny utwór

Leon Myszkowski i jego kompan nie zwalniają tempa i przygotowują się już do wydania kolejnego utworu. Co ciekawe, ich najnowsza produkcja będzie owocem współpracy z nikim innym jak z Justyną Steczkowską. Wokalistka oczywiście nie omieszkała poinformować o tym swoich licznych obserwatorów w mediach społecznościowych.

Kochani, mój syn razem ze swoim przyjacielem, z którym tworzą duet Mike & Laurent, zrobili dla mnie „klubowy” kawałek. Nie w moim stylu, ale czego się nie robi z miłości do swoich dzieci. Mam nadzieję, że będziecie się przy nim dobrze bawić latem - napisała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Wykonawczyni hitów „Dziewczyna Szamana” i „Wracam do domu” ujawniła, że jej wspólna piosenka z duetem Mike & Laurent ujrzy światło dzienne już niedługo. Przy okazji postanowiła zaprezentować efekty sesji zdjęciowej z chłopakami i poradzić się internautów w sprawie wyboru ujęcia, które posłuży za okładkę utworu.

Singiel już gotowy. Premiera niebawem. Pomóżcie nam wybrać okładkę. Które zdjęcie najlepsze? - zapytała.

Myślicie, że Justyna Steczkowska wypadnie w house'owych brzmieniach równie dobrze jak w swoim dotychczasowym repertuarze?

Zobacz także:

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach