Leona Lewis jest w ciąży! Ujawniła termin porodu

Baby boom w show-biznesie trwa w najlepsze! Swojego pierwszego dziecka oczekują Rihanna i ASAP Rocky , drugiego dziecka spodziewają się Sophie Turner i Joe Jonas, a Brian Austin Green niedługo będzie miał już piątkę (będzie to pierwsze dziecko z jego nową partnerką Sharną Burgess)! Wiadomość z ostatniej chwili? Do grona świeżo upieczonych rodziców niebawem dołączą także Leona Lewis i jej mąż Dennis Jauch. O tym, że jest w ciąży piosenkarka poinformowała w środę, 23 marca 2022 roku. Ujawniła także, kiedy (mniej więcej) na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko.

Leona Lewis o tym, że jest w ciąży poinformowała za pośrednictwem Instagrama, gdzie – na swoim profilu – opublikowała pierwsze zdjęcie z brzuszkiem. Który, trzeba przyznać, jest już mocno zaokrąglony. 

Nie mogę się doczekać, by spotkać się z tobą latem – napisała pod zdjęciem, zdradzając tym samym przybliżony termin porodu. Nie ujawniła jednak, w którym dokładnie jest tygodniu ciąży.

Pierwsze plotki o tym, że piosenkarka może spodziewać się dziecka pojawiły się w zagranicznych mediach na początku tego tygodnia. Gwiazda szczęśliwą nowiną najpierw podzieliła się bowiem ze swoimi najbliższymi – rodziną i przyjaciółmi. Z wyznaniem czekała jednak podobno do przekroczenia 12 tygodnia ciąży (to właśnie wówczas mija największe ryzyko poronień). Sądząc jednak po wielkości jej brzucha, to już nieco bardziej zaawansowany etap. Zwłaszcza, że dziecko ma urodzić się już latem. 

Leona Lewis i Dennis Jauch – historia związku

Maluch, który przyjdzie na świat w wakacje będzie pierwszym dzieckiem Leony Lewis i jej męża, młodszego o 3 lata choreografa, Dennisa Jauncha. Para pobrała się w 2019 roku po mniej więcej 9 latach związku. Leona Lewis i Dennis Jaunch poznali się w roku 2010 podczas trasy koncertowej piosenkarki Labyrinth Tour. Jaunch był wówczas tancerzem w jej zespole. Szybko jednak stał się kimś więcej. Teraz ich związek wszedł na kolejny etap. Gratulujemy! 

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. 
TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.