Marcelina Zawadzka po kilku miesiącach związku z Mikołajem Roznerskim zdecydowała, że pora zakończyć tę znajomość. Jak się jednak okazuje, piękna modelka i była Miss Polonia nie musiała długo czekać na kolejną miłość. Gwiazda TVP 2 spotyka się obecnie z niezwykle przystojnym brazylijskim modelem i aktorem, Leonardem Marquesem. Marcelina i Leonard poznali się przez wspólnych znajomych na imprezie zorganizowanej przez ich wspólną koleżankę. I choć para spotyka się póki co bardzo krótko, to jednak na ich wspólnych zdjęciach daje się zauważyć, że od razu mocno przypadli sobie do gustu!

Marcelina Zawadzka i Leonard Marques są razem?

Przy okazji każdego wyjścia para nie szczędzi sobie czułości. Marcelina i Leonard czule się przytulają, obejmują i wymieniają znaczące spojrzenia. I choć o ich znajomości zdążyły napisać już niemal wszystkie media show-biznesowe, to jednak para nie pojawiła się póki co ani razu oficjalnie na żadnym bankiecie, balu ani pokazie mody. Mimo to dziennikarze i tak wyśledzili, kim jest nowy ukochany Marceliny Zawadzkiej. Czym zatem na co dzień zajmuje się Leonard Marques?

Kim jest Leonard Marques?

Leonardo Marques to coraz bardziej wzięty model oraz aktor, a także zapalony podróżnik, który urządził sobie właśnie długą podróż po całej Europie. Ten przystojniak mieszka obecnie w Warszawie i nic nie wskazuje na to, żeby miał się z niej szybko wyprowadzić…

I choć w jednym z wywiadów Marcelina zaznaczyła ostatnio, że jest jeszcze za wcześnie na wielkie słowa czy deklaracje dotyczące ich znajomości, to jednak para już teraz planuje razem święta, a może nawet dłuższy urlop! Marcelina zamierza podobno zaprosić Leonarda do swojego rodzinnego Malborka na święta Bożego Narodzenia, po których szybko musi wrócić do stolicy na nagrania kolejnych odcinków show „Bake Off – Ale Ciacho!”. Dopiero potem chce znaleźć trochę czasu na dłuższy urlop w Tajlandii. Czy zamierza się tam wybrać z Leonardem? Tego póki co nie chciała zdradzać…

Marcelina Zawadzka i Leonard Marques razem na wakacjach?

Taka decyzja wydaje nam się jednak bardzo prawdopodobna. W końcu co jak co, ale wakacje z takim ciachem jak Leonard Marques na pewno byłyby niezapomniane!

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wygląda nowy wybranek Marceliny Zawadzkiej!

Leonard Marques jest naprawdę HOT ;-) Też jesteście pod wrażeniem jego roznegliżowanych zdjęć? ;-)