Leonardo DiCaprio złamał swoją żelazną zasadę?

Podobno w życiu są pewne tylko trzy rzeczy: śmierć, podatki i to, że Leo DiCaprio nie umawia się z dziewczynami starszymi niż 25 lat. Internet jeszcze nie zdążył ostygnąć od bezlitosnych memów naśmiewających się z tej „słabostki” gwiazdora, a media już węszą nowy romans. I to taki, który zatrzęsie światem w posadach.

Przypomnijmy tym, którzy początek września spędzili bez dostępu do sieci: niedługo po 25. urodzinach Camilli Morone, dotychczasowej partnerki „wiecznego kawalera Hollywood”, glob obiegły informacje o tym, że para już nie jest ze sobą. Z tej okazji internauci i internautki przypomnieli sobie skomplikowany wykres, jak na dłoni pokazujący, że o ile wiek Leo rośnie zgodnie z prawami przyrody, o tyle wiek wybranek jego serca pozostaje niezmienny i nie przekracza 25 wiosen.

Historia związków zdobywcy Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie „Zjawa” potwierdza tę zależność. A rzekoma kolejna relacja 47-latka, o której tuż po rozstaniu z Camillą donosiły media, nie podważała tezy. Aktor został bowiem zauważony na imprezie, która odbyła się na luksusowym jachcie w Saint-Tropez, w towarzystwie pochodzącej z Ukrainy modelki Marii Beregovej. 22-letniej.

Choć wydawało się, że ta dwójka ma przed sobą piękną, mogącą potrwać nawet 3 lata przyszłość, Jake z „Titanica” znów nas jednak zaskoczył. Dość szybko plotkarskie serwisy przekazały, że gwiazdor już znalazł kolejną „ofiarę” i ma być nią Gigi Hadid.

Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid razem?

Jak podało źródło „Life &Style”, amerykańska modelka palestyńsko-holenderskiego pochodzenia „jest dokładnie w typie” DiCaprio. Cóż, w końcu jest modelką... Poza tym – twierdzi informator serwisu” – była partnerka Zayna Mailika jest:cudowna, seksowna, ale dyskretna jeśli chodzi o facetów”.

Wszystko by się zgadzało, gdyby nie fakt, że Gigi ma... 27 lat. To o dwa za dużo jak na standardy hollywoodzkiego łamacza serc. Czy to możliwe, że Leo umawia się z osobą, która może samodzielnie wypożyczyć auto?

Plotki o romansie pojawiły się po tym, jak Deux Moi w lipcu 2022 roku podał, że Hadid i DiCaprio byli widziani razem w hotelu The Ned NoMad w Nowym Jorku.  

Zobacz także:

Znają się od kilku lat. Bardzo ich do siebie ciągnie – stwierdziła „wtajemniczona” osoba, cytowana przez portal.  

Plotki o gorącym uczuciu, rzekomo łączącym 47-latka i 27-latkę, potwierdziło kolejne źródło „Life & Style”.

Spotykają się, ale nie są ze sobą, mają wielu wspólnych przyjaciół – czytamy.

Kolejna osoba, cytowana przez serwis, zaprzeczyła jednak, że między Gigi i Leo jest coś więcej niż przyjaźń. Czy więc możecie spać spokojnie, bo świat wkrótce się nie skończy? Cóż... „People” dotarł do licznych źródeł, według których miłość jednak kwitnie.

Leo i Gigi mają romans? Te zdjęcia wiele zdradzają

Jak donosi serwis, ta dwójka „poznaje się nawzajem” i spędza ze sobą coraz więcej czasu. Nie są to jednak „tradycyjne” randki, bo podczas wspólnych wyjść parze zazwyczaj towarzyszą przyjaciele. Zdaniem jednego z informatorów, choć aktor i modelka nie chcą niczego przyspieszać, „Leo zdecydowanie stara się przebywać z Gigi”. A najnowsze zdjęcia, które ujawnił  portal „Daily Mail”, pokazują, że coś jest na rzeczy.

Na fotografiach zrobionych podczas nowojorskiego tygodnia mody para jest pogrążona w rozmowie. DiCaprio, szepcząc do ucha Hadid, pochyliła się ku niej, następnie kładzie rękę na jej ramionach i sięga po jej rękę....Według źródeł „Page Six”, zakochani byli tak zaaferowani sobą, że zdawali się być na swojej „prywatnej imprezie” , zapominając o całym świecie. I o tym, że w rzeczywistości znajdują się ze znajomymi na ekskluzywnym przyjęciu w SoHO, zorganizowanym przez przyjaciół Leo, Richiego Akiva i Darrena Dziencola...