KAZAR CELEBRATION: gotowa na wielkie wyjście?

Przypominamy, że wielkimi krokami zbliża się sezon rodzinnych spotkań i karnawałowego szaleństwa. W tym sezonie nudnym i minimalistycznym dodatkom mówimy stanowcze: NIE. Marka KAZAR przygotowała wyjątkową propozycje dla kobiet, które... lubią błyszczeć i rzucać się w oczy.

Zapomnij o biżuterii – tym razem nie będziesz jej potrzebować. W kolekcji kapsułowej CELEBRATION znajduje się wszystko to, co uwielbiamy: pióra, kryształki, złote i srebrne elementy oraz inne, wyrafinowane zdobienia.

Materiały prasowe

Styl? Nasz ulubiony... glamour! Celebruj uroczyste chwile w eleganckich i szykownych zestawieniach. Wyraziste buty i torebki będą pięknym uzupełnieniem zarówno tych minimalistycznych, jak i nieco bardziej odważnych kreacji. 

Materiały prasowe

Kapsuła KAZAR CELEBRATION: stylowe obuwie i eleganckie torebki

Z większością wieczorowych kreacji nic nie komponuje się tak pięknie, jak zmysłowe sandałki albo lekkie klapki na obcasach. W CELEBRATION znajdziesz nie tylko wysokie, smukłe obcasy, ale także modele na stabilnym, niższym słupku. Wszystko to z myślą o fankach dobrego stylu, elegancji i bezcennego komfortu – tak, aby każda kobieta mogła swobodnie przetańczyć całą noc, w każdej sekundzie czując się pięknie.

Materiały prasowe

Materiały prasowe

Materiały prasowe

Materiały prasowe

Wszystkie modele butów i torebek z kolekcji CELEBRATION wykonano z największą dbałością o detale. Wysokiej jakości ozdoby z kryształów i piór, błyszczące kamienie, kryształy, lśniące elementy czy satynowe wykończenia bez wątpienia sprawią, że tego wieczoru zostaniesz zapamiętana i wyróżnisz się na tle wszystkich zachowawczych stylizacji (nawet jeśli sama postawisz na prostą kreację). 

Materiały prasowe

Kapsułę CELEBRATION buduje ponadczasowa czerń, wyrafinowany odcień bordo i delikatny, kremowy odcień bieli... To klasyka, która genialnie sprawdzi się w każdej sytuacji.

Materiały prasowe

Czym byłaby elegancka stylizacja bez wieczorowej torebki? No właśnie. Do wyboru masz delikatne paski albo eleganckie łańcuszki. Preferujesz pudełkowe torebki noszone w dłoni? A może te modele, które przeznaczone są do noszenia na ramieniu? Design projektów, które dostępne są w kapsule CELEBRATION, jest ponadczasowy. 

Materiały prasowe

Materiały prasowe

Materiały prasowe

I pora na coś dla tych najodważniejszych... Całość dopełnia szalony akcent, jakim jest jaskrawy pomarańcz, który genialnie współgra z kontrastowymi zestawieniami. Spójrzcie tylko na tę niewielką torebkę wykonaną w całości z piór (psst, to nasz ulubiony projekt z tej kolekcji). 

Materiały prasowe


Charakter kapsułowej kolekcji KAZAR CELEBRATION został idealnie uwieczniony na zdjęciach przez Tatianę oraz Karola Pacewicza. 

Gotowa na wielkie wyjście? Obuwie i dodatki marki KAZAR będą towarzyszyć ci podczas przeżywania wielu cudownych momentów. Lśnij niczym diament i baw się dobrze!