Współpraca Levi’s® x Disney & Friends obfitująca w tematyczne grafiki, hafty oraz pikowane detale opowiada historię przyjaźni Myszki Mickey, Minnie i Goofy’ego pokazując, jak radosne może być życie, jeżeli trzymamy się razem, mimo dzielącej nas odległości.

Kiedy natrafiliśmy na niesamowitą grafikę z lat 30. przedstawiającą Myszki Mickey i Minnie rozmawiające przez telefon na nowo odkryliśmy jej znaczenie. Postanowiliśmy stworzyć kolekcję inspirowaną relacjami. W budowaniu optymistycznego przekazu niezastąpione okazały się materiały graficzne dostarczone przez Disney’a. Każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju, a ich kolorowy klimat niczym z lat 80. i 90. sprawia, że ubrania w których je wykorzystano wywołują uśmiech, którego wszyscy teraz bardzo potrzebujemy” - mówi Karyn Hillman, Chief Product Officer, Levi’s®.

Kolekcja to przede wszystkim t-shirty, bluzy z kapturem, koszule flanelowe, kurtki i wielobarwne akcesoria z retro grafikami przedstawiającymi Myszki Mickey, Minnie i Goofy’ego. Kultowa ilustracja ukazująca rozmowę Myszki Mickey z Minnie przez oldschoolowy telefon zdobi nie tylko męską kurtkę Padded Graphic Trucker ale również białe t- shirty zarówno z oferty damskiej, jak i męskiej.

Gratką dla prawdziwych fanów Disneya będą wyjątkowe grafiki z Myszkami Mickey i Minnie - różnorodne pod względem stylistyki, ukazujące ewolucję postaci i ich kultowego stylu, który dojrzewał na naszych oczach przez lata.

Kolekcja Levi’s® x Disney & Friends jest już dostępna na stronie Levi.com