Jednym z najczęściej powtarzanych mitów na temat brafittingu jest to, że ma on zastosowanie tylko w przypadku dużego biustu. Nic bardziej mylnego! - przekonuje Iza. Grawitacja działa na każdy biust tak samo. Źle dobrany stanik przy małych piersiach wyrządzić może równie negatywne skutki co przy dużym biuście - od gorszego wyglądu, przez brak komfortu i wygody po konsekwencje zdrowotne. Iza zachęca więc kobiety, aby korzystały z usług profesjonalnych brafitterek, które w większości sklepów z bielizną są darmowe. Jak sama dodaje - dobrze dobrany stanik pozwala osiągnąć efekt liftingu piersi bez ingerencji lekarza!

„Kobieta w biznesie" - Joanna Ceplin w kolejnym odcinku #GirlTALK >>>

Poza brafittingiem i prowadzeniem licznych biznesów, Iza zajmuje się też działalnością charytatywną. Karolinie Cwalinie opowiedziała o swojej inicjatywie „Dotykam = Wygrywam”, w ramach której zachęca kobiety do regularnego samobadania piersi i oddawania zużytych biustonoszy do re(CYC)lingu. Stworzyła też Fundację Wsparcie na Starcie, której celem jest budowanie w nastolatkach pełnej świadomości zdrowia własnych piersi poprzez wyrobienie zdrowych nawyków na całe życie.

#girlTALK i #girlsASK to internetowe show tworzone przez Karolinę Cwalinę. Każdy odcinek swoją premierę ma w czwartek o 21.00 na kanale YouTube. W ramach tych dwóch cykli prowadząca odpowiada na pytania widzów oraz rozmawia z zaproszonymi gośćmi na tematy takie jak: samorozwój, biznes, pasje, miłość czy macierzyństwo. To pierwszy taki projekt, gdzie silne, zdolne, przedsiębiorcze kobiety (i nie tylko) rozmawiają otwarcie o tym, co jest dla nich ważne, w co wierzą, co je bawi, ale też co je boli. Rozwinięciem odcinków jest podcast.