Lila Janowska to obecnie jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na Instagramie obserwuje ją ponad 700 tys. osób, a na TikToku niespełna 100 tys. mniej. Twórczyni internetowa najchętniej pokazuje w sieci stylizacje, makijaże i fryzury. Czasami relacjonuje także wydarzenia branżowe albo odsłania kulisy swojego życia prywatnego, w tym związku z Żabsonem. Ostatnio pochwaliła się kupnem luksusowego samochodu. Przy okazji przyznała, że spełniła swoje marzenie.

Lila Janowska kupiła różowe Porsche

Lila Janowska kupiła nowe auto, o czym poinformowała na swoich profilach w mediach społecznościowych. Influencerka opublikowała na TikToku wideo, w którym wyjaśniła, że jakiś czas temu zdecydowała się na model Macan od Porsche. Od początku była zadowolona z tego wyboru, ale wiedziała, że samochód nie zostanie czarny. Zmieniła jego kolor na pudrowy róż za pomocą specjalnej folii, która przepięknie odbija światło. Spersonalizowała również felgi. 

@lila_janowska

Kocham to auto🫶🏻💅🏻🎀

dźwięk oryginalny - Lila Janowska

Co więcej, Lila Janowska dodała na Instagram serię zdjęć, dzięki czemu możemy zobaczyć jej nowy nabytek w pełnej okazałości: nowe cudo. Gwiazda social mediów nie kryła swojego szczęścia i ekscytacji. 

Jest tak jak sobie wymarzyłam – oceniła Lila Janowska na Instagramie.

Samochód robi wrażenie. I to samo dotyczy jego ceny. Nowe Porsche Macan to (w zależności na wybór wyposażenia czy konfiguracji) wydatek rzędu od około 280 tys. do ponad 400 tys. złotych

Żabson, Julia Wieniawa i inni komentują nowe zdjęcie Lili Janowskiej

Post Lili Janowskiej na Instagramie wzbudził niemałe poruszenie wśród jej fanek oraz fanów. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym te od znanych znajomych głównej zainteresowanej całą sprawą. Witaj w klubie Macan, ale koloru to Ci pozazdrościłam! So cuuuuuteeee – napisała Julia Wieniawa. Przesiadła się z Fiata 500 do czołgu, uważajcie na tę kobietę – stwierdził Żabson. Ale kolor!!!! – zauważył Dominik Rupiński. Rzeczywiście trudno przejść obok takiego odcienia obojętnie.