Lili Reinhart jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Aktorka zdobyła sławę dzięki jednej z głównych ról w serialu „Riverdale” – jednej z najchętniej oglądanych produkcji przez młodzież i nie tylko. Wcieliła się w nim w Betty Cooper, a widzowie pokochali jej postać za inteligencję, błyskotliwość i bezkompromisowość. Kariera aktorska Lili Reinhart nabrała rozpędu: ma ona na koncie m.in. film „The Hustlers” u boku Jennifer Lopez i Cardi B, a już niedługo obejrzymy ją w „Chemical Hearts”, który będzie dostępny na platformie Amazon Studios. Niedawno  o Lili Reinhart było głośno z kilku powodów. Po pierwsze, po raz kolejny, ale wygląda na to, że tym razem na dobre, rozstała się z Cole Sprousem, którego poznała na planie „Riverdale”. Para rozstała się po 3 latach związku. Na początku ukrywali swoje uczucie, ale w końcu zadebiutowali na MET Gali w 2018 roku. Od tamtej pory Lili i Cole byli jedną z ulubionych par w show biznesie, tym bardziej, że ich bohaterowie w serialu również byli w sobie zakochani. Obydwoje chronią swoją prywatność, dlatego nie potwierdzili informacji o rozstaniu. Zrobił to za nich Dylan Sprouse, brat bliźniak byłego już chłopaka Lili. Wyznał, że Cole dochodzi do siebie i mieszka w Los Angeles w KJ Apą z „Riverdale”. 

Lili Reinhart zdobyła się na szczere wyznanie. Aktorka ujawniła, że jest biseksualna >>>

Lili Reinhart przerwała milczenie i skomentowała swoje wyznanie o tym, że jest biseksualna 

Kolejną wiadomością o Lili Reinhart, która wzbudziła bardzo dużo emocji, było jej wyznanie na początku czerwca. Aktorka z okazji miesiąca dumy i solidaryzowania się ze społecznością LGBTQ+, dokonała coming out’u. „Mogę nazwać siebie dumną biseksualną kobietą”, napisała na Instagram Stories i poinformowała, że dołączy do protestu „Black Live Matters” w Los Angeles. Aktorka nigdy wcześniej nie wspominała publicznie o swojej orientacji seksualnej, dlatego zaskoczyła fanów swoim niespodziewanym wyznaniem. Od tamtej pory nie komentowała swojego coming out’u, jednak ostatnio przerwała milczenie i opowiedziała o swojej orientacji seksualnej w wywiadzie dla magazynu „Flaunt”.

Lili Reinhart wyznała, że kobiety pociągały ją od zawsze, a o tym, że jest biseksualna wiedzieli jej najbliżsi. – Wiedziałam doskonale, że pociągały mnie kobiety od najmłodszych lat. Czułam, że skoro jestem wyłącznie w związkach hetero-normatywnych, każdemu z zewnątrz, zwłaszcza mediom, będzie łatwo mnie oczerniać i oskarżać o udawanie, by zwrócić na siebie uwagę. Na szczęście Lili pokonała tę obawę i podzieliła się z fanami tym, że jest biseksualna, na pewno dodając otuchy wielu użytkownikom i osobom, których jest idolką.