Platforma Hulu przygotowuje nowy serial, który przybliży nam historię jednej z najpopularniejszych par w show-biznesie lat 90., czyli aktorki Pameli Anderson i perkusisty grupy Mötley Crüe, Tommy’ego Lee. Ich cały związek, jak i jego początki są bardzo ciekawe. Otóż para postanowiła pobrać się po zaledwie czterech dniach znajomości, a w trakcie małżeństwa wielokrotnie rozstawała i schodziła. W sumie Anderson dwukrotnie wnosiła pozew o rozwód z muzykiem. Doszło do niego w 1998 roku po trzech latach małżeństwa, a wcześniej Lee spędził cztery miesiące w więzieniu w wyniku wyroku za pobicie żony. Nie tylko z tego powodu Pamela Anderson na pewno nie wspomina małżeństw z Lee zbyt dobrze, choć urodziła mu dwójkę swoich synów – Brandona Thomasa (ur. 1996) i Dylana Jaggera (ur. 1997). W 2002 roku wyznała, że zaraziła się od męża wirusem zapalenia wątroby typu C, najprawdopodobniej z powodu używania tych samych igieł do tatuażu.

Powstanie serial o Pameli Anderson i jej słynnej sekstaśmie. W rolach głównych Lily James i... 

Ale jednym z najgłośniejszych wątków małżeństwa Pameli Anderson i Tommy’ego Lee jest bez wątpienia ich sekstaśma, która ujrzała światło dzienne w 1997 po tym, jak została skradziona, opublikowana w internecie, a następnie trafiła do sprzedaży. Pam & Tommy Lee: Stolen Honeymoon w 1998 roku było nr 1 wśród wideo dla dorosłych, na co Pamela Anderson oczywiście natychmiast zareagowała, pozywając do sądu firmę rozprowadzającą nagranie. Z sukcesem, bo na rzecz małżeństwa zasądzono półtora miliona dolarów wraz z opłatą adwokacką z tytułu zysków ze sprzedaży filmu.

Właśnie o tych wydarzeniach opowie obraz Pam & Tommy w reżyserii Craiga Gillespie (Jestem najlepsza. Ja, Tonya) i ze scenariuszem Roba Siegela (Zapaśnik). Jednym z producentów filmu jest Seth Rogen, który wcieli się w mężczyznę odpowiedzialnego za kradzież sekstaśmy. Zaś Pamelę Anderson i Tommy’ego Lee, według serwisu Deadline, zagrają Lily James oraz Sebastian Stan. Ją można było niedawno oglądać w produkcji Netflixa Rebeca, a popularność przyniosły jej takie filmy, jak Kopciuszek (2015), baby Driver (2017) czy Mamma Mia: Here We Go Again! (2018). Z kolei Stan na ma koncie role choćby w serii Kapitan Ameryka, filmie Jestem najlepsza. Ja, Tonya (2017), czy niedawno Coś się kończy, coś zaczyna.

Serial Pam & Tommy ma liczyć 8 odcinków, a zdjęcia zaplanowano na wiosnę 2021 roku. Ani Pamela Anderson, ani Tommy Lee nie są w nią zaangażowani.

 


Armie Hammer i Lily James opowiadają nam o filmie „Rebeka”! [WYWIAD WIDEO] >>>