Być może pamiętacie batalię sądową sprzed kilku lat, kiedy Linda Evangelista ujawniła wreszcie tożsamość ojca swojego jedynego syna. Choć wcześniej utrzymywała, że chodzi o nowojorskiego architekta, okazało się, że jest nim Francois-Henri Pinault, jeden z najbogatszych ludzi we Francji, dyrektor generalny koncernu Kering, właściciela takich marek jak Saint Laurent, Gucci czy Alexander McQueen. Prywatnie mąż Salmy Hayek.

Ikona modelingu złożyła w 2011 roku papiery, w których zażądała od niego alimentów w wysokości 46 tysięcy dolarów miesięcznie (ponoć to jedna z najwyższych sum w historii sądu rodzinnego w Nowym Jorku). Para poszła na ugodę i dziś Augustin James Evangelista, urodzony w 2006 roku, 8 miesięcy po rozstaniu swoich rodziców, jest pełnoprawnym członkiem rodziny Pinault. Tym większe było zdziwienie fanów modelki, znających tę historię, gdy ogłosiła, że została... babcią! Jak to możliwe?

Linda Evangelista na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem swojego pierwszego wnuka. W 1987 roku wyszła za mąż za swojego agenta, Geralda Marie. Ten ze związku z modelką Lisą Rutledge ma córkę Roxanne, świeżo upieczoną mamę. 52-latka została wówczas jej macochą i mimo rozwodu w 1993 roku, do dziś obie utrzymują ze sobą bliskie kontakty. Niedawno urodzony chłopiec, syn Roxanne otrzymał imię Raffa.

Zobacz także: Khloé Kardashian już nie ukrywa brzuszka! [ZDJĘCIA] >>>