Lindsay Lohan przez kilka dobrych lat nie była w stanie powrócić do świata showbiznesu, by na nowo rozpocząć swoją karierę. Gwiazda nieustannie popadała w nowe kłopoty, co wywoływało ogromne oburzenie nawet w środowisku jej wiernych fanów. 

Wygląda jednak na to, że 30-letnia Lindsay w końcu wyszła na prostą! Aktorka i piosenkarka zadebiutuje w telewizji z autorskim programem "The Anti-Social Network", który dotyczyć będzie życia w social mediach. Co to dokładnie oznacza?

Zadaniem rudowłosej gwiazdy, która pojawi się w roli prowadzącej reality show, będzie zabieranie prywatnych telefonów uczestników programu na cały dzień! To jednak nie koniec. Na ten czas, aktorka uzyska dostęp do ich kont na Facebooku, Instagramie, Snapchacie i Twitterze. Brzmi groźnie, prawda? I tak będzie w praktyce. Lindsay Lohan postawi uczestników programu przed trzema, trudnymi zadaniami, nie ujawniając jednak, że to ona pociąga za sznurki.

W krótkim zwiastunie widzimy, że gość programu, w tym przypadku Danny, zostanie zmuszony do pozowania nago podczas zajęć z malarstwa, wzięcia udziału w stand upie i wyznania swojej szefowej od dawna skrywanych uczuć. Jeżeli Danny sprosta trzem zadaniom, może wygrać nagrodę pieniężną. 

Według Lindsay, program ma pokazać ludziom jak bardzo cenią swój wizerunek w social mediach i ile są w stanie zrobić, by go nie zniszczyć. Zobaczcie zwiastun autorskiego reality show Lindsay Lohan "The Anti-Social Network".