Organizatorzy FEST Festivalu, który odbędzie się w Chorzowie w dniach 10-14 sierpnia poszli w tym roku o krok dalej. Przedstawili nam szczegóły ekscytującego secret projectu. Będziemy mogły i mogli bawić się tam, gdzie impreza nie ma końca. Po raz pierwszy na festiwalu pojawi się scena LOVE BAZAAR będąca przestrzenią, w której królować będą niezależność, indywidualizm, sensualność. Każdy ma czuć się tam dobrze i bezpiecznie. To miejsce będzie miało na celu zbudowanie świadomej i tolerancyjnej społeczności. A pomogą w tym cudowne drag queens, tancerze i tancerki high heels, DJ-e i DJ-ki oraz inni artyści. Zapowiada się coś niesamowitego.

Scena LOVE BAZAAR na FEST Festivalu – kto wystąpi?

LOVE BAZAAR zapewni nam cztery rodzaje występów. Dzielą się one na pokazy drag queens, muzykę, performance i DJ’s set. Na pierwszy ogień idą drag queens. Fanki i fani programu RuPaul’s Drag Race będą zachwycone i zachwyceni, ponieważ zobaczą swoje ulubienice na żywo! W Polsce po raz pierwszy wystąpią Aja, JoeBlack i Trinity The Truck! A oprócz nich także Johnny D’Arc, Pomadka Teresa i Twoja Stara.

Kto jeszcze? Danil Vitkovski + Kiki house of Sarmata. To performer i tancerz. Dla nas wystąpi na szpilkach, w których porusza się tak zgrabnie, jakby się w nich urodził. Nie zabraknie również polskiej reprezentacji. Między innymi zatańczy Ola Grącka – polska aktorka i performerka. Dodatkowo Madlen Revlon, Shibari Samurai VS. Honey Bunny, a także… Mandaryna!

Za DJ-ką staną Horsy, DJ Joana, Bendingtimeandspace i Yanch. Na scenie pojawi się także Jowiszja, która długo czekała na to, aby zaprezentować swoje nowe oblicze. Jowiszja jest najnowszym projektem i wcieleniem artystycznych wizji Michała Szpaka. Muzyczne przedstawienie zaprezentują nam również Akward Moments, Daddy Squad z muzyką elektroniczną, Mykki Blanco czy Zebra Catz.

materiały prasowe

Scena LOVE BAZAAR na FEST Festivalu – kiedy?

Scena otwarta będzie przez cały czas trwania festiwalu. A więc od 10 do 13 sierpnia. Czeka tam na was mnóstwo kolorowej i wybuchowej energii, która z pewnością wypełni was szczęściem.

Scena LOVE BAZAAR na FEST Festivalu – daty występów

Znamy już dokładny rozkład jazdy, jeśli chodzi o scenę LOVE BAZAAR. Sprawdźcie, kto i kiedy występuje, żeby niczego nie przegapić! Bo kolejne takie atrakcje dopiero za rok!

Zobacz także:

FEST Festival pokazuje, że różnorodność to nieodzowny element naszego świata. Celebruje ją, przeznaczając osobną scenę dla niesamowitych i ciekawych artystek i artystów. Scena LOVE BAZAAR jest również przestrzenią, w której możemy poznać otwartych ludzi, poszerzyć horyzonty, a przede wszystkim świetnie się bawić. Zdecydowanie warto tam zajrzeć!

materiały prasowe