Program „Love Island” na dobre zagościł w ramówce Polsatu. Polska wersja randkowego show typu bikini reality doczekała się do tej pory czterech edycji. Ostatni sezon „Wyspy Miłości” utrzymał średnią oglądalność na poziomie przeszło 630 tysięcy widzów (rekordowa pod tym względem była trzecia seria, którą śledziło ponad 760 tysięcy osób). Decyzja władz stacji na temat przyszłości formatu mogła być więc tylko jedna. Krótko po finale „Love Island 4” ruszyły przygotowania do kolejnej edycji programu.

„Love Island 5” – casting

Nabór uczestników i uczestniczek do nowego sezonu „Love Island” wystartował w listopadzie ubiegłego roku. Twórcy nagrywanego w słonecznej Hiszpanii show są obecnie na końcowym etapie kompletowania obsady. Casting nie jest jednak jeszcze zamknięty. Można się na niego zgłaszać m.in. poprzez wiadomość prywatną wysłaną na oficjalne konto programu w serwisie Instagram.

Jeśli jesteś singielką lub singlem w wieku 18-35 lat, pragniesz ekscytujących chwil i romantycznych uniesień, czujesz, że masz potencjał na gwiazdę najgorętszego show w historii telewizji, a przede wszystkim chcesz spędzić szalony czas w rajskim miejscu i spotkać kogoś bardzo bliskiego, zgłoś się na casting do piątej edycji - czytamy na stronie Jake Vision, producenta show.

„Love Island 5” – prowadząca

Nie lubicie, gdy w waszych ulubionych programach telewizyjnych zachodzą personalne rewolucje? Możecie odetchnąć z ulgą. Producenci na razie nie planują większych zmian w ekipie show. W roli gospodyni programu po raz kolejny zobaczymy więc popularną modelkę i prezenterkę telewizyjną Karolinę Gilon.

Podczas castingów zawsze szukamy megakolorowych, ciekawych ludzi. Liczy się charakter (a czasem charakterek), temperament i różnorodność – to zapewnia „dobry vibe”, czyli tę niepowtarzalną energię, którą czują też potem nasi widzowie. Na „Love Island” nie ma przecież miejsca na nudę –gwarantuję, że i tym razem życie na naszej Wyspie będzie obfitowało w masę niespodzianek! Sama nie mogę się ich już doczekać! – zdradza prowadząca show.

„Love Island 5” – dni i godziny emisji

Jak donosi branżowy serwis WirtualneMedia.pl, nowe odcinki „Love Island” będzie można oglądać od poniedziałku do piątku i w niedziele o godzinie 22:10. To jednak nie wszystko. Jak donosi Polsat, w soboty będzie pojawiać się specjalne wydanie programu o nazwie „Sobota na Love Island”. Będzie można je oglądać w bezpłatnym serwisie Polsat Go. Z przesłanego na skrzynkę mailową naszej redakcji komunikatu dowiadujemy się, że Karolina Gilon będzie zapraszać widzów za kulisy produkcji, zadawać uczestnikom niewygodne pytania, a także przedstawi Islanderów, którzy w kolejnym tygodniu zamieszają układem sił w willi.

„Sobota na Love Island” to także niepublikowane materiały, komentarze Wyspiarzy i zaproszonych gości specjalnych zagwarantują dodatkową dawkę pozytywnej energii prosto ze słonecznej Andaluzji. 

„Love Island 5” – kiedy premiera?

Znamy już także odpowiedź na jedno z pytań, które w ostatnich miesiącach nurtowały fanów i fanki „Wyspy Miłości” najbardziej. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, Polsat pokaże pierwszy odcinek „Love Island 5” już pod koniec tego miesiąca. Premiera nowego sezonu została zaplanowana na poniedziałek, 28 lutego 2022 roku.

Przypomnijmy, że poprzednią edycję „Wyspy Miłości” wygrali Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki. Para zdobyła w finałowym głosowaniu aż 47% głosów widzów i podzieliła się nagrodą główną w wysokości 100 tysięcy złotych.

Zobacz także: