Na pewno zdążyliście zauważyć, że cała nasza redakcja kocha czekoladę - najlepiej w jak największych ilościach. Nie mamy też nic przeciwko owocom, je jemy równie chętnie. A do tego, jesteśmy fankami wszelakich nowinek kulinarnych, a także przekąsek rodem z Instagrama.

Wróćmy jednak do czekolady i owoców - czy to połączenie nie jest fantastyczne? Naszym zdaniem tak, a teraz możemy je dostać zamknięte w słoiku. Dlaczego? Już odpowiadamy! Łowicz, czyli jedna z najpopularniejszych polskich firm zajmujących się produkcją dżemów, konfitur, syropów i sosów, właśnie wprowadził do swojej oferty dżemy z dodatkiem czekolady!

ZOBACZ TAKŻE: Czekoladowa pizza od teraz jest dostępna w polskim supermarkecie!

Czekodżemy - bo tak brzmi oficjalna nazwa nowego produktu - są dostępne w czterech wersjach smakowych: z truskawką, wiśnią, śliwką oraz brzoskwinią. Nic dziwnego, że koncern wybrał akurat te owoce, ponieważ właśnie one należą do tych najczęściej wykorzystywanych w produkcji przetworów. Jednak to, co odróżnia je od innych, to fakt, że wszystkie skąpane są w belgijskiej czekoladzie. Czekodżemy wydają się idealnie pasować do naleśników, racuchów, czy na gorące tosty, ale kto powiedział, że nie mogą być także dodatkiem do jaglanki? Zapowiada się pysznie!

ZOBACZ TAKŻE: Na opakowaniach napojów i fast foodów pojawią się drastyczne zdjęcia jak na papierosach!

Cieszymy się, że pisząc kolejny raz o nowinkach kulinarnych, możemy poinformować Was wreszcie o czymś pochodzącym z Polski! Jeżeli tak samo, jak my, nie możecie oprzeć się owocom w czekoladzie, to szybko pędźcie do sklepów - Czekodżemy od Łowicza znajdziecie już na sklepowych półkach!