Do tej pory na szczycie naszej listy wymarzonych sposób zarabiania na życie, obok własnego biznesu w Bieszczadach, do którego dopłaca państwo, było opiekowanie się flamingami na Bahamach. Ale na pierwsze miejsce właśnie wskakuje coś innego! Wydawnictwo W.A.B. przed kilkoma dniami ogłosiło na swoim profilu na Facebooku, że poszukuje testerów kryminałów. Jedyne wymaganie to lekkie pióro i prawdziwa pasja. A co w zamian? Nie bez kozery mówi się, że to praca marzeń! Podczas tygodniowego pobytu w górach (oczywiście na koszt pracodawcy) będziecie mieli do dyspozycji całą biblioteczkę swego ulubionego gatunku. Do obowiązków wyłonionej na to stanowisko osoby będzie należało przeczytanie jednej z dostarczonych przez W.A.B. pozycji dziennie i zrecenzowanie jej.

Kochacie koty, morze i Grecję? Praca marzeń czeka!

Tester kryminałów dla W.A.B – wynagrodzenie

Jest jeszcze jeden przyjemny aspekt całej sytuacji, a mianowicie wynagrodzenie. Okazuje się, że honorarium za tygodniowe czytanie ulubionych książek i wyrażanie własnych opinii na ich temat opiewa na kwotę 2000 tysiące zł. Dodatkowo zleceniodawca pokrywa koszty dojazdu oraz wyżywienia.

Cała akcja powstała jako element promocji jednej z najświeższych premier wydawcy czyli Lissy Luki D’Andrei. I to właśnie od tej książki wszystko zależy – jeśli marzy wam się taka właśnie praca, wystarczy przeczytać ten thriller, napisać recenzję i przesłać ją na adres wydawnictwa. A Lissy powinna się wam spodobać: w dużym skrócie to historia pięknej młodej kobiety, która zakochuje się w zamożnym kryminaliście i decyduje się za niego wyjść. Po kilku latach jednaj związek rozpada się, a Marlene odchodząc zatrzymuje coś bardzo wartościowego - tyle słowem wstępu.

Aplikować można do końca października br, a szczęśliwy zwycięzca zostanie wyłoniony do końca listopada. Za to praca marzeń zaplanowana jest na styczeń lub luty 2019 roku. Spróbujecie? Podoba się wam wizja zostania testerem kryminałów?

Producent Nutelli poszukuje pracowników do testowania słodyczy