Seriale o nastolatkach cieszą się ostatnio sporą popularnością. A najlepszym przykładem są przede wszystkim dwie produkcje – Riverdale i 13 powodów. Ciekawe, czy to samo będzie można powiedzieć o All Night, nowej produkcji dostępnej na HBO GO. Ten utrzymany jest co prawda w nieco innym klimacie, niż wcześniej wymienione tytuły – bo zdecydowanie komediowym – ale motyw przewodni może przyciągnąć przed ekrany całkiem sporą widownię.

Fabuła All Night skupia się na grupie młodych ludzi, którzy odebrali właśnie swoje maturalne dyplomy (jak niebawem niektórzy z Was) i czeka ich szalona szkolna impreza. Dla wielu z nich będzie to ostatnia wspólna noc przed rozpoczęciem studiów. I jak zapowiada w zwiastunie jeden z bohaterów, będzie to ostatnia szansa, żeby zaszaleć, zbliżyć się do siebie, a nawet zakochać albo... zemścić. Impreza zapowiada się bardzo ciekawie także dlatego, że surowa dyrektorka szkoły wyznacza uczniom na tę no dwie zasady - żadnych telefonów i żadnego alkoholu. Co z tego wyniknie? Tego przekonamy się oglądając 10 odcinkową serię, której twórcą jest Jason Ubaldi, a za reżyserię odpowiadał Brian Dannelly (serial Trawka).

ZOBACZ TAKŻE: Harry Styles produkuje serial, inspirowany swoim życiem! Wiemy, kto w nim zagra!

W głównych rolach All Night występują m.in. Chris Avila (serial Współczesna rodzina), Brec Bassinger (serial Goldbergowie), Chanel Celaya (1 Jump Street), Ty Doran (serial American Crime), Teala Dunn (Transamerica), Jenn McAllister (serial Fourseome), Jake Short (serial Nadzdolni) oraz Allie Grant (serial Trawka). Serial można już oglądać na platformie HBO GO, która przypomnijmy, teraz dostępna jest nie tylko dla abonentów HBO. Obejrzycie?

ZOBACZ TAKŻE: [SPOILER ALERT] Wszystko, co wiemy o finałowym odcinku „Riverdale”