Lucky Blue Smith to jeden z najpopularniejszych, najbardziej rozchwytywanych modeli na świecie. Pracował dla wielu domów mody i cenionych projektantów, między innymi dla Fendi, Toma Forda i Jeremy’ego Scotta. Ogromną popularnością cieszy się nie tylko w świecie modelingu, ale również w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go ponad 3 miliony osób. Blisko cztery lata temu Lucky Blue Smith zaczął spotykać się z Stormi Bree Henley – piosenkarką, modelką, aktorką i Miss Nastolatek Stanów Zjednoczonych 2009. Ich wspólne (niezwykle urocze) zdjęcia podbiły sieć. Lucky Blue i Stormi Bree szybko zostali uznani za najbardziej hot parę na Instagramie. W marcu 2017 roku para poinformowała, że spodziewa się dziecka. Gratulacjom i pozytywnym komentarzom nie było końca. Ich córeczka – Gravity Blue – przyszła na świat w pod koniec lipca 2017 roku. Mogłoby się wydawać, że ich życie jest idealne. Rzeczywistość okazała się inna. Lucky Blue Smith i Stormi Bree Henley rozstali się ponad rok temu. Od jakiegoś czasu Lucky Blue znowu jest zakochany – spotyka się z popularną modelką. Kim jest Nara Pellman?

Lucky Blue Smith i Stormi Bree Henley nie są już razem!

Stormi Bree Henley i Lucky Blue Smith nie są parą od ponad roku. Wszystko wskazuje jednak na to, że nadal się przyjaźnią i wspólnie wychowują swoją córeczkę – Gravity. Lucky Blue i Stormi Bree wciąż obserwują się na Instagramie. Co więcej, spostrzegawczy fani zauważyli, że siostra Lucky’ego Blue komentuje posty Stormi Bree. W przeciwieństwie do swojego byłego chłopaka, Stormi Bree nie usunęła wspólnych zdjęć z Instagrama. Na profilu modela znajdziemy tylko jeden post ze Stormi Bree – ten, w opisie którego informują, że spodziewają się dziecka.

Lucky Blue Smith ma nową dziewczynę! Kim jest Nara Pellman?

Okazuje się, że Lucky Blue Smith układa swoje życie na nowo. Szczęście odnalazł u boku pięknej modelki, podopiecznej agencji IMG Models Worldwide. Nara Aziza Pellman, bo tak brzmi pełne nazwisko nowej dziewczyny Lucky’ego Blue Smitha, ma 24 lata. Modelka urodziła się w Stanach Zjednoczonych. Co ciekawe, w sieci nie znajdziemy informacji dotyczących jej rodziców czy rodzeństwa – jej rodzina dba o swoją prywatność. Część z was może kojarzyć Narę Pellman z Instagramu. Jej konto (@naraaziza) obserwuje blisko 100 tysięcy osób.

Hailey Baldwin, Lucky Blue Smith i Winnie Harlow na wybiegu u Tommy'ego Hilfigera >>>

W listopadzie ubiegłego roku Lucky Blue opublikował na Instagramie pierwsze zdjęcie z Narą Pellman. W opisie zaznaczyła, że są najlepszymi przyjaciółmi. Jednak fani tej dwójki przewidywali, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Kolejne zdjęcia nie pozostawiły żadnych wątpliwości. W opisie najnowszego zdjęcia – opublikowanego kilka godzin temu – Lucky Blue Smith określił Narę Pellman mianem „baby angel”. Uroczo, prawda? Wszystkie wspólne fotki nowej – instagramowej pary znajdziecie w naszej galerii (na górze strony).