Lucyfer powraca! Przed nami ostatni sezon bijącego rekordy popularności serialu Netflixa z Tomem Ellisem w roli diabła, który zamieszkał w Los Angeles, bo znudziło mu się władanie piekłem. Co wydarzy się w nowych odcinkach? Do sieci trafił właśnie zwiastun, dzięki któremu poznałyśmy i poznaliśmy pierwsze szczegóły związane z fabułą. Ujawniono także datę premiery. Oto wszystko, co wiemy o szóstym sezonie Lucyfera

„Lucyfer 6” – obsada

Kto wystąpi w ostatnim sezonie Lucyfera? Nie ma wątpliwości, że w nowych odcinkach ponownie zobaczymy Toma Ellisa w roli głównej, Lauren German jako Chloe Decker, Lesley-Ann Brandt, czyli Maze, Rachael Harris wcielającą się w postać dr Lindy, D.B. Woodside’a – serialowego Amenadiela oraz Kevina Alejandro – odtwórcę roli Dana Espinozy. Możemy się również spodziewać nowych twarzy. Jednak jak dotąd twórcy Lucyfer 6 nie zdradzają zbyt wielu szczegółów na ten temat. 

„Lucyfer 6” – co się wydarzy?

Co wydarzy się w szóstym sezonie Lucyfera? W nowych odcinkach uwielbianego na całym świecie serialu nie zabraknie nieoczekiwanych zwrotów akcji. Co więcej, Tom Ellis zdradził w jednym z wywiadów, że twórcy Lucyfera 6 przygotowali dla widzów oraz widzek mnóstwo niespodzianek. Już teraz wiemy natomiast, że główny bohater będzie przygotowywał się do objęcia tronu swojego ojca. Będzie musiał zmierzyć się także z nadchodzącą apokalipsą. Wszystko wskazuje również na to, że jeden odcinek albo część sezonu przybierze formę animacji. Więcej dowiesz się, oglądając oficjalny zwiastun szóstej serii. 

„Lucyfer 6” – zwiastun

W sierpniu 2021 roku do sieci trafił długo wyczekiwany zwiastun szóstego sezonu Lucyfera. W trwającym ponad dwie minuty wideo widzimy m.in. Lucyfera Morningstara, a także detektyw Decker, Amenadiela, Maze oraz Lindę – jak się okazuje, główny bohater powróci na terapię. Co ciekawe, w nowym sezonie pojawi się również Dan Espinoza. Nie brakuje też zupełnie nowych twarzy. Wideo możesz obejrzeć w całości poniżej. 

 
 

„Lucyfer 6” – data premiery

Znamy też datę premiery ostatniego sezonu Lucyfera. Okazuje się, że nowe odcinki serialu trafią na platformę Netflix szybciej niż mogłoby się wydawać. A mianowicie 10 września 2021 roku. Zapisz tę datę w kalendarzu i zacznij planować seans!

 

 

„Lucyfer” – czy będzie kolejny sezon?

Mówi się, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nic więc dziwnego, że fani oraz fanki serialu zastanawiają się, czy powstanie kolejny sezon. Jeśli należysz do tego grona, nie mamy dobrych wiadomości. Według oficjalnych informacji, Lucyfer 6 to ostatnia seria. Kolejne odcinki nie powstaną.