ŁukaszJakóbiak został zaproszony przez twórców i właścicieli marki Vibe – Roberta Jasińskiego i Kacpra Gotkowicza do zaangażowania się w rozwój marki w roli dyrektora kreatywnego.  Postanowił przyjąć zaproszenie, bo jak sam stwierdził w dzisiejszym wywiadzie - został „zarażony” ideą twórców, a także spodobał mu się produkt. Propozycję współpracy potraktował jako wyzwanie z którym chce się teraz zmierzyć.

„Wszystko co od tej pory usłyszycie i zobaczycie o Vibe'ie to pomysł zrodzony w mojej głowie. Już właściwie wiem, że po tym co tu usłyszycie wy również "kupicie" Vibe'a  jako zajawkową, polską, młodą markę z potencjałem.” – podsumował Łukasz Jakóbiak.

Podczas konferencji Łukasz wyjaśnił także jego powiązania z OsiUgonoh, ucinając tym samym plotki, jakie pojawiły się na ich temat w ostatnich dniach. Dyrektor kreatywny marki Vibe zaprosił Osi jako pierwszą osobę do promocji nowego wariantu z portfolio Vibe - napoje relaksacyjne Vibe Chill. Nie przez przypadek wybór padł właśnie na nią.

„Młodzi ludzie i media pokochali Osi za jej naturalność, spontaniczność i wrodzony luz, dlatego wydała mi się idealną kandydatką na osobę promującą nasze nowe warianty, czyli napoje relaksacyjne.” - wyjaśnił Łukasz.

 

Zobacz też:

Co Osi Ugonoh i Łukasz Jakóbiak robią razem?

OSI UGONOH została ambasadorką marki TALLY WEiJL i twarzą kampanii FEEL LIKE A STAR

Siostra Osi Ugonoh w sesji dla Project Mess