Łukasz Jemioł zaprojektował kolekcję pościeli dla sieci sklepów Biedronka

Łukasz Jemioł nie jest pierwszym słynnym projektantem, który podjął współpracę z popularnym dyskontem. Wcześniej dla Biedronki projektowali już: Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski, duet Bohoboco, Maciej Zień czy Mariusz Przybylski. Co ciekawe, wcale nie projektowali ubrań, co robią na co dzień, lecz... elementy wyposażenia wnętrz: poduszki, ręczniki i przede wszystkim – pościel. I to właśnie kolekcję pościeli stworzył dla Biedronki Łukasz Jemioł.

Jak wygląda kolekcja pościeli, którą Łukasz Jemioł zaprojektował dla Biedronki?

Pościel idealnie wpisuje się w bieżące trendy. Łukasza Jemioła zainspirował świat roślin, zwłaszcza tych egzotycznych. Poduszki i kołdry jego projektu zdobią więc nadruki przedstawiające liście różnych odmian palm. A także, wpisujące się w klimat dżungli – lamparcie cętki. A wszystko to poszewkach w klasycznym białym kolorze.  Kolekcja pościeli do sprzedaży trafi 27 stycznia 2007 roku. Dostępna będzie w wybranych sklepach marki.

Z kalendarza dziennikarza, czyli relacja z pokazu Łukasza Jemioła.

Kolekcją dla Biedronki Łukasz Jemioł pochwalił się na swoim FanPage’u na Facebooku. Odkąd pamiętam, wnętrza są wielką moją pasją i z tej pasji stworzyłem unikatowy, autorski projekt kolekcji pościeli. Wybrałem motywy liści, roślin i motyw zwierzęcy, nadający im nowy, autorski charakter.” – napisał projektant w poście ze zdjęciami kolekcji. „Mam nadzieję, że wśród zaproponowanych wzorów znajdziecie dla siebie coś, co będzie idealnie komponować się z Waszym wnętrzem” – dodał. Znajdziecie? Zajrzyjcie do naszej galerii (u góry strony), żeby się przekonać.

7 wiosennych trendów beauty z pokazu Łukasza Jemioła.