Jeśli myślicie, że wszystkie filmowe domy i mieszkania to tylko zaaranżowane specjalnie przestrzenie w ogromnych halach, musimy Was rozczarować. Niektóre lokalizacje to prawdziwe domy, w których mieszkają prawdziwe rodziny. Pamiętacie luksusową willę Stefana "Siary” Siarzewskiego z kultowego już filmu Kiler w reżyserii Juliusza Machulskiego? Okazuje się, że wnętrza są własnością rodziców jednej z blogerek, Nicole Sochacki-Wójcickiej, znanej w sieci jako @mamaginekolog.

Mama Ginekolog pochwaliła się tym faktem na swoim Instagramie, publikując swoje zdjęcie oraz kadr z filmu, na którym widać filmowego Siarę, czyli Janusza Rewińskiego oraz jego żonę Ryszardę "Gabrysię” Siarzewską graną przez Katarzynę Figurę. Nicole zdradziła również, jaka jest geneza powstania domu. „Jedną z lepiej skrywanych tajemnic mamyginekolog jest to, że jej rodzinny dom to „dom Siary” Kto z was oglądał Kilera? tak dom Siary to dom rodziców mamyginekolog - od kilku miesięcy może nawet lat. Są domysły czy na pewno to jest ten dom? i dziś potwierdzam to jest ten dom. A teraz wróćmy troszeczkę do lat 90’- moi rodzice wracają z emigracji - moja mama tworzy pierwsze luksusowe czasopismo o wnętrzach -jest redaktorem naczelnym Dom&Wnętrze / przyjmuje nagrodę bizneswoman roku 1991- tymczasem budują swój dom - głowa pęka od pomysłów prosto z czasopism międzynarodowych! wyobrażenia szaleje - tym sposobem zamiast salonu mamy wielki basen pomyślicie sobie, że to super -jakbym miała basen w domu to bym pływała codziennie - no więc uwierzcie mi, że ani jako dziecko, ani jako nastolatka nigdy nie pływałam tam codziennie a raczej pływałam tam trzy razy w roku także basen w domu nie polecam, chyba że mieszkacie w miami i macie go przed domem..., a jak to się stało ?! To już inny temat. Temat na instaserial o moim dzieciństwie. Narazie nie planuje , ale takich asów w rękawie mam jeszcze kilka” - napisała blogerka.

Pod publikacją pojawiło się mnóstwo komentarzy, a obserwatorzy Mamy Ginekolog nie kryli zaskoczenia. „Ale czad!”, „Twoje życie jest jak z filmu”, „Kiler będzie miał nową oglądalność” - napisały zachwycone obserwatorki. Musimy przyznać, że udzieliły nam się ich emocje i sami ponownie obejrzymy ten jeden z najbardziej kultowych obrazów w rodzimej kinematografii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jedną z lepiej skrywanych tajemnic mamyginekolog jest to, że jej rodzinny dom to „dom Siary” Kto z was oglądał Kilera? tak dom Siary to dom rodziców mamyginekolog - od kilku miesięcy może nawet lat są domysły czy na pewno to jest ten dom? i dziś potwierdzam to jest ten dom. A teraz wrócmy troszeczkę do lat 90’- moi rodzice wracają z emigracji - moja mama tworzy pierwsze luksusowe czasopismo o wnętrzach -jest redaktorem naczelnym Dom&Wnętrze / przyjmuje nagrodę bizneswoman roku 1991- tymczasem budują swój dom - głowa pęka od pomysłów prosto z czasopism międzynarodowych! wyobrażenia szaleje - tym sposobem zamiast salonu mamy wielki basen pomyślicie sobie, że to super -jakbym miała basen w domu to bym pływała codziennie - no więc uwierzcie mi, że ani jako dziecko, ani jako nastolatka nigdy nie pływałam tam codziennie a raczej pływałam tam trzy razy w roku także basen w domu nie polecam, chyba że mieszkacie w miami i macie go przed domem..., a jak to się stało ?! To już inny temat. Temat na instaserial o moim dzieciństwie narazie nie planuje , ale takich asów w rekawie mam jeszcze kilka

Post udostępniony przez Nicole Sochacki-Wójcicka (@mamaginekolog) Cze 27, 2019 o 12:15 PDT

Zobacz także: Wielkie kłamstewka: Możecie wynająć dom jednej z bohaterek serialu HBO i spędzić w nim wakacje!