Szampan Moët & Chandon w ekskluzywnej butelce będzie nie tylko wspaniałym prezentem, ale pozwoli również na wyjątkową celebrację chwil w rodzinnym gronie w tym najbardziej magicznym okresie w roku. Z okazji świąt wprowadzono limitowaną edycję, która jest hołdem dla francuskiej sztuki życia, czyli Art-de-Vivre. Design nowej butelki zachwyca, bo czerpie to, co najlepsze z Francji: znajdziemy tu inspiracje Wersalem, Łuk Triumfalny oraz Wieżę Eiffla, odwieczny symbol francuskiego luksusu. Kto nie chciałby podarować swoim bliskim odrobiny luksusu? Nie ma nic lepszego, niż Moët & Chandon Tribute to French Art- de-Vivre!

Jak smakuje trunek, którym jest wypełniona świąteczna butelka szampana? To Moët Impérial, łączący zbiór trzech głównych odmian winorośli Szampanii i wiekową tradycję winiarską: dominację Pinot Noir z domieszką Meunier i Chardonnay.

W hołdzie francuskiemu Art-de-Vivre, Moët & Chandon wprowadza sezon świąteczny z ekskluzywnym zaproszeniem do świata miłośników szampana. Dodajmy odrobinę elegancji i szyku à la française, do wszystkich uroczystości celebrujących zakończenie roku,

mówi Nathalie Normand, Międzynarodowy Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji Moët & Chandon.