W Klubie Testerek kobieta.pl uczestniczki testowały urządzenie Philips Lumea Prestige BRI956/00 przez 20 tygodni, żeby sprawdzić, jak spisze się w krótszym i dłuższym okresie urządzenie do domowej depilacji światłem i czy może być alternatywą dla konwencjonalnych metod usuwania zbędnego owłosienia. 

Na czym polega depilacja światłem? Urządzenie emituje impulsy światła, które oddziałują na cebulki włosów, dzięki czemu niechciane włoski stają się słabsze i w efekcie wypadają. Taki zabieg jest praktycznie bezbolesny i może być stosowany na różnych partiach ciała, nawet na twarzy lub w okolicach bikini. By zabieg był bezpieczny, Philips Lumea dołącza do swojego urządzenia specjalne wymienne nakładki do depilacji różnych partii ciała, dodatkowo wyposażony jest w czujnik SmartSkin, który odpowiednio dopasowuje impulsy świetlne do potrzeb skóry. 

Już 12 zabiegów urządzeniem Philips Lumea  wystarczy by osiągnąć gładką skórę nawet na 6 miesięcy. Czy testerki potwierdzają to działanie? Przeczytajcie.

Jakie oceny testerki wystawiły urządzeniu Philips Lumea Prestige?

Oto jak testerki oceniły pierwsze zabiegi:

Anna: „Mam stosunkowo ciemne włoski, które są widoczne na mojej skórze. Philips Lumea sprawił, że jest ich zdecydowanie mniej. Po zabiegu skóra jest gładka i nie mam na niej podrażnień, jak po każdym wcześniejszym goleniu. Rozważyłabym zakup tego urządzenia.”

Z kolei Beata tak podsumowuje swój test: „Ten typ depilacji przekonał mnie, trzeba tylko być świadomym, że włoski będą po jakimś czasie odrastać (będą słabsze) i trzeba będzie wykonywać zabiegi przypominające, ale raz na miesiąc, dwa, zależy od predyspozycji, może nawet rzadziej. Nie pozostaje mi nic innego jak gorąco polecić to urządzenie i dokonać zakupu takiego sprzętu :)"

Joanna: "Urządzenie Philips Lumea sprawdziło się fantastycznie. Sam proces usuwania włosków jest bardzo szybki. Odczucie podczas zabiegu jest "dziwne", ale nie nieprzyjemne. Jestem bardzo zadowolona z efektów, włosków jest widocznie mniej.".

A tak testerki zaktualizowały swoje opinie o urządzeniu Philips Lumea Prestige po 5 miesiącach używania

Testerki jednomyślnie stwierdzają, że urządzenie Philips Lumea zmieniło ich życie!

Po 5 miesiącach Anna podkreśla: „Bardzo podoba mi się to, że moja skóra jest gładka i nie wymaga częstej depilacji, aktualnie co kilka tygodni dla "przypomnienia" używam Lumei na łydkach i udach. Nie wiem jak mogłam do tej pory żyć bez tego urządzenia.”

Joanna w podobnym tonie stwierdziła: „Nie wiem jakim cudem nie miałam wcześniej tego urządzenia. Regularne zabiegi stały się dla mnie rutyną. A moja skóra... niesamowite jak gładka.”

Beata podsumowała test jednym zdaniem: "Po kilkumiesięcznym testowaniu produktu mogę tylko potwierdzić, że jest to świetne urządzenie.".

Bezbolesna depilacja i gładka skóra przez długi czas to doskonałe rozwiązanie dla zabieganych kobiet, które nie mają czasu na codzienne golenie lub regularne wizyty na zabiegach depilacyjnych w salonach kosmetycznych. Urządzenie Philips Lumea to wygoda i skuteczność. Zabieg rodem z salonu depilacji, dostępny w twoim własnym salonie. 

KUP PRODUKT

PHILIPS LUMEA

KUP PRODUKT

Zobacz, jak testerki odpowiedziały na pozostałe pytania:

Tutaj znajdziesz więcej opinii o Philips Lumea Prestige.

Zobacz, jak testerki oceniły Philips Lumea Prestige BRI956/00