Chyba nie ma osoby, która nie kojarzyłaby go z roli Kevina McCallistera w kultowych dzisiaj filmach z lat 90. Kevin sam w domu i Kevin sam w Nowym Jorku. Niektórzy znają go również jako Richiego milionera i Thomasa z Mojej dziewczyny. Niestety Macaulay Culkin to też przykład dziecięcej gwiazdy, która nie udźwignęła ciężaru popularności i z milionem dolarów na koncie zaczęła borykać się z wieloma problemami, w tym również z nałogiem.

Na szczęście Macaulay najgorsze momenty swojego życia ma już dawno za sobą. A niebawem będziecie mogli zobaczyć go w nowej i to dość nieoczekiwanej roli. Aktor znalazł się w obsadzie filmu promującego najnowszą kolekcję Carol Lim and Humberto Leona, czyli marki Kenzo. W projekcie Cabiria, Charity, Chastity, który wyreżyseruje znana z roli Nicky Nichols w serialu Orange Is The New Black Natasha Lyonne, oprócz Culkina pojawią się również komedianci z Saturday Night Live Maya Rudlolph i Fred Armisen, Matt Lucas, Greta Lee, Leslie Odom Jr., Waris Ahluwalia i James Ransone. 

Premiera filmu zaplanowana jest na wrzesień tego roku. I coś czujemy, że wideo może powtórzyć sukces reklamy zapachu Kenzo World z tańczącą Margaret Qualley w roli głównej, za którą odpowiedzialny był sam Spike Jonze.