Ekscytacja związana z nadejściem wiosny często przekłada się na podobny entuzjazm w kompletowaniu letniej garderoby. Sprawa może być jednak trochę utrudniona, jeśli poszukujemy kostiumów kąpielowych spoza podstawowej rozmiarówki. A jeżeli do tego zależy nam na komplecie, w którym góra będzie w innym rozmiarze niż dół, może się okazać, że p;oszukiwania będą wymagać większego zaangażowania.

Jeśli macie większy biust i chcecie tego lata czuć się i wyglądać pięknie, sprawdźcie, w ofercie których marek znajdziecie najpiękniejsze bikini i jednoczęściowe stroje kąpielowe dla siebie. Możecie być zaskoczone - wiele z nich kojarzyłyście pewnie raczej z modelkami o niezbyt obfitym biuście, tymczasem masa modeli dostępnych jest także w bardziej nietypowych rozmiarach.

Najpiękniejsze dwuczęściowe stroje kąpielowe dla kobiet z dużym biustem

Jaki jest klucz w poszukiwaniu najlepszego dla siebie modelu? Wiele brandów wcale nie tworzy specjalnej zakładki z kostiumami dla kobiet z dużym biustem, a informację o ich dostępności podaje po prostu w tabeli rozmiarów. Co więcej, coraz łatwiej skompletować górę i dół w innych rozmiarach. Warto więc kierować się w pierwszej kolejności kwestią tego, co nam się podoba i wyszukiwać tym tropem.

A jest w czym wybierać: tego lata  projektanci stawiają na wdzięczne falbanki i fantazyjne wiązania, a dodatkowo mamy do dyspozycji mnogość wzorów: geometryczne i abstrakcyjne, ale też niezmiennie modne - zwierzęce. Kolorystycznie dominują kontrasty, które ładnie podkreślają opaleniznę.  

Jedno jest pewne – etap nudnych, niewygodnych czy przypominających bieliznę bikini mamy za sobą!

ZOBACZ TAKŻE: Najmodniejsze jednoczęściowe kostiumy kąpielowe na lato 2018 >>>