Po 9 latach z telewizji znika Rodzinka.pl, jeden z najpopularniejszych seriali Polaków opowiadający o sympatycznej rodzinie państwa Boskich (w tych rolach Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak) ich trzech synach oraz przyjaciołach. To właśnie Rodzinka.pl przyniosła ogromną popularność takim młodym aktorom, jak Julia Wieniawia, Olga Kalicka, Wiktoria Gąsiewska, Adamowi Zdrójkowski, czy jego serialowemu bratu – Maciejowi Musiałowi.

Musiał po drodze zaliczył jeszcze sporo innych produkcji filmowych i telewizyjnych, został jednym z prowadzących talent show The Voice of Poland, a także wystąpił w dwóch serialach Netflixa. W 2018 roku zagrał jedną z głównych ról w pierwszym polskim obrazie platformy, czyli 1983, którego Maciek był też jednym z producentów. W zeszłym roku pojawił się natomiast w długo wyczekiwanym Wiedźminie.

„1983”: Maciej Musiał i Michalina Olszańska w pierwszym polskim serialu Netflixa [WIDEO] >>>

Koniec Rodzinki.pl to jednak nie koniec Macieja Musiała w TVP. Jak donosi Super Express 25-letni aktor pojawi się w innym serialu produkcji telewizji polskiej, Ojciec Mateusz. Dla Musiała będzie to powrót do korzeni, gdyż aktor po raz pojawił się u boku odtwórcy głównej roli, czyli Artura Żmijewskiego w 2008 roku. Miał wtedy 13 lat.

Jak scenarzyści zaplanowali powrót jego bohatera, Michała? Po tym jak wyjechał za granicę, postanawia wrócić do Sandomierza na dłużej. Na dodatek w towarzystwie swoje narzeczonej Lucy (Izabela Perez), która spodziewa się dziecka. Powrót Michała będzie dla mieszkańców Sandomierza nie lada wydarzeniem. Z kolei jego ukochana będzie budziła mieszane uczucia. 

Maciej Musiał w prestiżowym rankingu najbardziej wpływowych osób przed 30-stką magazynu „Forbes” >>>