Trzeba przyznać, że James Corden doskonale wie , kak zadbać o swoich oddanych widzów. Gwiazdą najnowszego odcinka "Carpool Karaoke" będzie królowa popu, Madonna! Wczoraj wieczorem ukazała się pierwsza zapowiedź programu i z ręką na sercu można stwierdzić, że będzie się działo.

Madonna od początku kariery kojarzona była ze swoim kontrowersyjnym wizerunkiem. Po kilkudziesięciu latach od światowego debiutu nadal potrafi zaskoczyć swoich fanów. Piosenkarka i James podczas swojej samochodowej wycieczki zaśpiewają największe hity artystki, takie jak "Vogue" oraz "Bitch, I'm Madonna".

To nie koniec ciekawostek! Artystka poczuje się na tyle swobodnie, by zdradzić pikantne szczegóły swojej relacji z Michaelem Jacksonem. Podobno między gwiazdami doszło do pocałunku! Oprócz od dawna skrywanych tajemnic zobaczymy również, jak artystka "twerkuje" na przednim siedzeniu samochodu do jednej ze swoich piosenek. 

Zwiastun trwający niecałą minutę dostarczył nam wrażeń na cały dzień. Nie chcemy nawet myśleć co zrobi z nami premierowy pokaz odcinka!