Tym razem Madonna wsiadła do samochodu Jamesa Cordena i wzięła udział w popularnym programie "Carpool Karaoke". Tylko James potrafi sprawić, aby królowa muzyki pop zaczęła twerkować na wizji i zdradzić pikantne szczegóły na temat jej namiętnego pocałunku z Michaelem Jacksonem.

Madonna przyznała także, że na co dzień jest zupełnie inną osobą niż ta, którą kreują media i zdecydowanie odbiega od swojego buntowniczego wizerunku.

"Jestem dosyć staroświecka. Moja praca jest buntownicza ale moje życie osobiste wcale takie nie jest. Na co dzień nie jestem buntowniczką. Nie palę papierosów, nie piję alkoholu, nie chodzę na imprezy" - wyznała Madonna.

Podczas 13 minutowej przejażdżki w "Carpool Karaoke" Madonna zaśpiewała swoje największe, w tym: "Vogue," "Bitch I'm Madonna" "Papa Don't Preach," "Express Yourself", "Ray of Light" a także acapella "Don't Cry For Me Argentina."

Czy wiecie, że Madonna za dwa lata świętować będzie 60. urodziny? Po obejrzeniu tego odcinka "Carpool Karaoke" nie uwierzycie, że ma 58 lat. Zazdrościmy jej giętkości i smukłego ciała.