Pod koniec października Julia Kuczyńska i jej narzeczony Czarek Jóźwik poinformowali na Instagramie o tym, że postanowili zakończyć swój trwający cztery lata związek. Para zaczęła spotykać się w 2015 roku, a tok później współzałożyciel Abstrachuje.tv oświadczył się blogerce. Kilka ostatnich miesięcy spędzili na ucinaniu spekulacji, że ich związek to już przeszłość. Zarzucano im, że rzadko pokazują się razem, a jak już, to tylko w ramach wspólnych komercyjnych projektów. Okazało się, że podejrzenia fanów nie były jednak bezpodstawne.

Zobacz także: Maffashion i Czarek Jóźwik rozstali się! Opublikowali wzruszające wideo, w którym poinformowali o swojej decyzji

Niedługo po tym, jak Maffashion potwierdziła rozstanie z narzeczonym, wirtualny świat zaczął żyć jej nowym związkiem. W kilku źródłach można było znaleźć dowody na to, że influencerka spotyka się z aktorem Sebastianem Fabijańskim. Podobno aktor, którego ostatnio mogliśmy oglądać w głośnym filmie Xawerego Żuławskiego, długo zabiegał o względy Julki. I choć jeszcze żadne z nich nie potwierdziło związku, kilka ostatnich publikacji na Instagram Stories Maff rozwiewa raczej wszelkie wątpliwości. Zwłaszcza ta ostatnia, bo naprawdę ciężko nie zidentyfikować mężczyzny, z którym w takiej samej czarnej bluzie z napisem pozuje Julka. Postura oraz zarost od razu kojarzą się z Sebastianem.

Julia ma na koncie dwa związki, którymi dzieliła się w mediach społecznościowych. Przed Czarkiem spotykała się z aktorem i DJ-em, Nikodemem Rozbickim. Z kolei Sebastian Fabijański związany był wcześniej z aktorką Olgą Bołądź. Zakochani nie ukrywali swojej relacji także na salonach. Myślicie, że wkrótce Sebastian zacznie bywać także w towarzystwie Maffashion?

Zobacz także: Marcelina Zawadzka i Patryk Grudowicz są parą?