Te dziewczyny idą jak burza! Inspirują kobiety na całym świecie, a na social mediach obserwują ich miliony. Pokazują, jak przekuć pasję w pracę. Nic więc dziwnego, że współpracują z nimi globalne marki. Blogerki modowe Maffashion i Jessica Mercedes oraz ulubiona trenerka Polek Ewa Chodakowska połączyły siły i wzięły udział w najnowszej kampanii Adidasa, promującej kolekcję Statement.

Markowe buty do 250 zł – podpowiadamy, gdzie możecie je znaleźć >>>

Maffashion, Jessica Mercedes i Ewa Chodakowska razem w kampanii marki Adidas

Ewa Chodakowska to wulkan energii, którego nie sposób zatrzymać. Jessica Mercedes nigdy nie zapomina o modowym charakterze swoich stylizacji, nawet podczas treningów. Sport w życiu Maffashion od zawsze był ważnym elementem. Każda z nich jest inna, ale wszystkie wybierają ubrania sportowe, które nie tylko świetnie wspierają ruch, ale także podkreślają indywidualność każdej z nich.

A co znajdziemy w kolekcji Statement? Wygodne legginsy oraz biustonosze do ćwiczeń, a także bluzy, inspirowane projektami Stelli McCartney w print kwiatowego moro i geometrycznych wzorów. Jeżeli brakuje Wam motywacji do ćwiczeń, zobaczcie poniżej energetyczne wideo z ambasadorkami Adidasa. Ewa Chodakowska, Maffashion i Jessica Mercedes na pewno skutecznie zmotywują Was do treningów.