Maffashion po raz pierwszy zostanie mamą! Jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce jest w ciąży ze swoim narzeczonym, Sebastianem Fabijańskim. Nie wiadomo niestety, który to miesiąc, ani jaka jest płeć dziecka. O ciąży blogerki poinformował serwis "Pudelek", powołując się na anonimowego obserwatora. - Julia jest pod stałą obserwacją lekarza, ponieważ ciąża w połączeniu z chorobą, z którą walczy od wielu lat, czyni sytuację bardzo delikatną. Przypomnijmy, że Maffashion od kilku lat zmaga się z niedoczynnością tarczycy i hashimoto.

Maffashion jest w ciąży

Maffashion do tej pory nie mówiła o ciąży, ale jej fani od pewnego czasu mieli podejrzenia, że coś jest na rzeczy. Domysły prowokowały zdjęcia blogerki, na których zauważyć można było jej pełniejszy niż zwykle biust. Początkowo obserwatorzy pytali Kuczyńską, czy zdecydowała się na operację powiększenia piersi, jednak ona upierała się, że to jedynie efekt przybrania na wadze. Dziś już wiemy, skąd u Julii te "dodatkowe kilogramy".

Maffashion i Sebastian Fabijański zostaną rodzicami!

Pierwsze plotki o tym, że Maffashion i Fabijański są razem pojawiły się w listopadzie 2019 roku, kiedy parę przyłapano w centrum Warszawy. Wiadomość o nowym związku blogerki trafiła do sieci zaledwie tydzień po tym, jak ogłosiła ona rozstanie ze swoim narzeczonym, Czarkiem Jóźwikiem, członkiem grupy Abstrachuje. I chociaż ani Julia Kuczyńska, ani Sebastian Fabijański nie potwierdzili oficjalnie związku, miesiąc później wiedzieliśmy już, że para jest zaręczona. Pierścionek zaręczynowy Maff mogliśmy oglądać na okładce pisma "Fashion Magazine".

- Kiedy masz odpowiednią osobę, dającą Ci poczucie, że cokolwiek robisz, to jesteś super, bo jesteś fajnym człowiekiem, to kompleksy odchodzą - mówiła wtedy w wywiadzie blogerka.

Maffashion założyła własną markę: "W końcu informuję o swoim dziecku"

Wraz z informacjami o ciąży Maffashion, na jej profilu pojawiła się wiadomość o... dziecku. Blogerka nie potwierdziła jednak plotek o ciąży, a ogłosiła inną nowinę - założenie własnej marki. Wraz ze swoją przyjaciółką projektantką Laną Nguyen, Julka stworzyła Eppram, która ma w ofercie funkcjonalne marynarki, garniturowe spodnie, a także wegańskie torebki oraz dodatki. W kolekcji basic znajdziemy również wygodne t-shirty i bluzy z kapturem z metką made in Poland. Jak się okazuje, marka wystartowała już pół roku temu, ale do tej pory Maff nie chciała "reklamować jej swoją twarzą".

- Jestem totalnie wzruszona i podekscytowana! W końcu informuje Was o moim kolejnym projekcie, o swoim dziecku! @eppram_official wymyśliłyśmy i tworzyłyśmy razem z @lananguyen_priv od ponad roku. Wystartowałyśmy pół roku temu... ale bez informowania i reklamowania brendu „twarzą”. NIESAMOWICIE SIĘ CIESZĘ, ze teraz już oficjalnie wiecie kto stoi za #EPPRAM - napisała Maffashion na Instagramie.

Myślicie, że bardzo aktywna na co dzień w sieci Maffashion, zamierza pokazywać dziecko w mediach społecznościowych?

Zobacz także: