Maffashion, Sebastian Fabijański oraz ich niespełna roczny synek, Bastian, odpoczywają właśnie nad polskim morzem, czego dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się dzięki Instagramowi. Popularna influencerka i współtwórczyni Eppram regularnie publikuje bowiem zdjęcia na swoim profilu, jak również relacje na Instagramie, a tym samym pokazuje, jak spędzają razem czas. Szczególną uwagę użytkowników i użytkowniczek popularnej aplikacji wzbudziła fotografia, na której Maffashion pozuje w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym. Fanki oraz fani są zachwycone i zachwyceni jej figurą. Co więcej, bardzo doceniają to, że nie retuszuje swoich zdjęć i pokazuje swoje ciało takim, jakim jest w rzeczywistości

Maffashion pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym, które zachwyciło jej fanów i fanki

Maffashion opublikowała ostatnio zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Wywołało ono niesamowicie pozytywne emocje wśród jej fanek i fanów. Osoby, które obserwują Julię Kuczyńską w mediach społecznościowych, doceniły to, że pokazuje swoje – prawdziwe ciało, czyli bez retuszu, poza tym z widoczną blizną. „Ogromny szacunek za nieprzekłamywanie rzeczywistości i pokazywanie ciała po porodzie takim jakie jest naprawdę” – napisała jedna z fanek pod wspomnianym już zdjęciem. „Cudnie. Miło widzieć prawdziwe, piękne ciało” – brzmi kolejny komentarz. 

Niestety zdjęcia bez retuszu, bez filtrów czy bez z odpowiednio dobranej pozy, dzięki której ciało ma wyglądać „lepiej” (cokolwiek to znaczy, bo pamiętajmy, że każdej i każdemu z nas podoba się coś innego) wciąż są rzadkością. Właśnie dlatego obserwatorzy oraz obserwatorki Maffashion bardzo doceniły i docenili to, że promuje naturalność na swoim profilu. „Wielkie wyrazy uznania za pokazywanie naturalności” – czytamy pod zdjęciem opublikowanym przez Julię Kuczyńską. 

W naszej galerii (na górze strony) możecie zobaczyć zdjęcie, które Maffashion opublikowała w tym tygodniu na swoim profilu na Instagramie. To już kolejny raz, gdy Julia Kuczyńska postawiła na naturalność.