Maffashion jakiś czas temu stworzyła autorską markę ubrań we współpracy z projektantką, a prywatnie również swoją przyjaciółką, Laną Nguyen. Na początku nikt nie wiedział, że za Eppram stoi właśnie popularna blogerka – oversize’owe, strukturalne marynarki z paskiem, dzięki któremu można zmieniać fason marynarki i dopasować ją do swojej figury, t-shirty z charakterystycznymi nadrukami, torebki z frędzlami, a wszystko to w ponadczasowych, ale odważnych odcieniach – nowa polska marka podbiła serca influencerek. Do grona klientek należą m.in. Karolina Pisarek, Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka. Kilka miesięcy po premierze autorskiego brandu, Maffashion i Lana Nguyen ogłosiły, że to one stoją za Eppram, ale chciały, żeby ich ubrania obroniły się same. Właścicielki marki idą o krok dalej i szykują dla swoich klientek coś specjalnego. Julia Kuczyńska, która niedawno została mamą, wprowadza zmiany w swojej firmie. Będziecie zaskoczone!

Maffashion opublikowała urocze wideo swojego synka >>>

Maffashion rusza z autorską kolekcją ubranek dziecięcych Eppram

10 września Maffashion powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – ona i jej partner Sebastian Fabijański zostali rodzicami pięknego chłopczyka o inicjałach BJF – para nie zdradziła jeszcze imienia maleństwa. Blogerka prawie do ostatniego momentu nie potwierdziła jednoznacznie, że jest w ciąży. Kilka dni przed porodem opublikowała klimatyczne, czarno-białe zdjęcie z widocznym brzuszkiem i udzieliła wywiadu w „Dzień dobry TVN”, gdzie wytłumaczyła powody swojej decyzji. „To jest moja pierwsza ciąża. Nie wiedziałam, jak będę się zachowywała i ją przechodziła. Ze względu na aspekty zdrowotne to długo był dla mnie delikatny temat i nie chciałam o tym mówić”, powiedziała w rozmowie w telewizji śniadaniowej. Dodała również, że jest spełnioną kobietą i nie boi się tego, co ją czeka w związku z macierzyństwem, ponieważ jest gotowa na dziecko. 

Ciąża Maffashion zainspirowała ją i jej wspólniczkę oraz przyjaciółkę Lanę Nguyen do stworzenia dziecięcej linii Eppram. Wczoraj na swoim Instagram Stories blogerka potwierdziła tę informację – z okazji narodzin synka otrzymała od swojej ekipy piękny tort, który właśnie zwiastował kolekcję dla dzieci. „Taki mi dziś dziewczyny z firmy prezent zrobiły. Dziękuje #EPPRAMTEAM!!! Wzruszona! Co lepsze? Nie tyle sam tort, co hasło „MINI EPPRAM” jest zapowiedzią dziecięcej linii @eppram_official! Jestem z nas totalnie dumna! Bo już niedługo pierwsze rzeczy trafią na sklep. To kolejny duży krok i rozwój marki. Zaczęłyśmy rozważać ubranka dla dzieci oczywiście przez moja ciąże. To wszystko się pięknie razem rymuje”, poinformowała Maffashion. Jej fanki entuzjastycznie zareagowały na wieści o ubrankach dla dzieci Mini Eppram. Już niedługo możecie spodziewać się rzeczy dla małych fashionistów – zarówno tych najmniejszych, jak i trochę większych dzieci. Julia powiedziała na Stories, że nie może się już doczekać i chętnie sama ubierze swojego synka w Mini Eppram!