Maffashion zagrała w filmie "Planeta Singli 2". Najpopularniejsza polska blogerka, doceniana nie tylko w kraju, ale i za granicą, zadebiutowała w nowej roli. Czy Julia Kuczyńska zamieni modę na plan zdjęciowy? Czy Maffashion zostanie aktorką? I dlaczego o swoim nowym wyzwaniu nie powiedziała jak dotąd ani słowa? Rozmawialiśmy z blogerką i znamy już odpowiedzi na te wszystkie pytania! Przypomnijmy, że "Planeta Singli" była jednym z najpopularniejszych polskich filmów w 2016 roku. Produkcja z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą podbiła serca milionów widzów. Film był m.in. nominowany do Złotych Lwów na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Dziś "Planeta Singli" uchodzi za komedię romantyczną dla widzów, którzy od tego gatunku oczekują czegoś więcej, niż tylko pięknych pejzaży i równie pięknych aktorskich twarzy. "Planeta Singli 2" trafi do kin już w listopadzie, a wśród gwiazd zobaczymy właśnie Maffashion! Dowiedz się, dlaczego Julia Kuczyńska zgodziła się zagrać w filmie oraz jak udało jej się utrzymać to w tajemnicy.

Maffashion zagrała w filmie "Planeta Singli 2"

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, jest ekspertką w branży modowej, światową influencerką oraz polską it girl. Jednak moda to nie jedyna pasja blogerki. Julia uwielbia też tańczyć, a także kocha wszelkie nowe wyzwania. Przy tym nie unika projektów, podczas których ma okazję się pośmiać. Maffashion zagrała m.in. w serialu internetowym "Nieprzygotowani". Tam wystąpiła w karykaturalnym wizerunku, pokazując, że ma do siebie oraz do swojej sławy wielki dystans. To nie jedyne doświadczenie Kuczyńskiej na planie zdjęciowym. Maffashion wystąpiła też w teledysku do piosenki "Odporność", gdzie do współpracy zaprosił ją Ten Typ Mes. Widzieliśmy ją też w klipie Mariki oraz Mroza. A teraz w końcu przyszedł czas na film! Pozostaje tylko pytanie, dlaczego Maffashion nie pochwaliła się tym w social mediach. Przecież nie ma żadnych tajemnic przed swoimi obserwatorami. Poniżej blogerka wyjaśnia:

Po prostu nie chciałam zapeszać.

Spełniłam jedno z moich najskrytszych marzeń. Nigdy publicznie o tym nie mówiłam, ale wielu moich znajomych wie, że od lat chciałam spróbować swoich sił na wielkim ekranie. Nieśmiało postawiłam to sobie za cel już lata temu. Mam doświadczenie w pracy przed obiektywem czy kamerą, ale to nie to samo, co tak duża produkcja i prawdziwi aktorzy z fachem i doświadczeniem. Tym bardziej, że pierwsza cześć "Planetu Singli" była wielkim hitem i ogromnie mi się podobała! - mówi Maffashion w rozmowie z Gala.pl. - Dla mnie ta propozycja była ogromnym wyróżnieniem, a sama praca na planie - wyzwaniem, możliwością sprawdzenia siebie w nowej dziedzinie.

Oczywiście zapytaliśmy Maffashion o to, kogo zagrała w "Planecie Singli 2" i czy jest to jedna z ról głównych czy drugoplanowych.

Moja rola nie jest duża, to tylko epizod. Mimo to bohaterka, którą gram, pełni dość ważną funkcją w "Planecie Singli 2". Zaskoczeniem, szczególnie dla moich obserwatorów, będzie to, jak wyglądam. Jestem podekscytowana, lekko zestresowana i szczęśliwa! - mówi nam Maffashion.

Zastanawiamy się, jak Julii Kuczyńskiej udało się zachować tak wielki projekt w sekrecie?! Otóż okazuje się, że zdjęcia, w których brała udział Maffashion, odbyły się... ponad pół roku temu! Blogerka zdradziła w rozmowie z Gala.pl wszystkie szczegóły:

Pierwszy klaps z moim udziałem miał miejsce w marcu! Ledwie godzinę po tym, jak wylądowałam samolotem w Polsce, wracając z pracy nad kampanią dla jednej z polskich marek odzieżowych. Kolejne tygodnie były równie szalone i intensywne. Jak się okazuje, można wszystko utrzymać w tajemnicy do ostatniego momentu!

"Planeta singli 2" z udziałem Maffashion trafi do kin w całej Polsce już 9 listopada. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Julia poradziła sobie z tym wyzwaniem, ale cos nam mówi, że to nie ostatni raz, kiedy zobaczymy ją na wielkim ekranie. Trzymamy kciuki!