W maju dowiedzieliśmy się, że Maffashion stworzyła markę odzieżową we współpracy z projektantką Laną Nguyen. Co ciekawe, influencerka przekazała tę informację fanom dopiero kilka miesięcy po tym, jak Eppram, bo właśnie tak brzmi nazwa brandu, zadebiutował na polskim rynku. Jak sama przyznała, zarówno jej, jak i Lanie Nguyen zależało na tym, by projekty obroniły się same – bez znanego w branży mody nazwiska. I to się udało! Marynarkami i innymi elementami garderoby z logo Eppram zachwyciły się gwiazdy oraz influencerki, na czele z Karoliną Gilon, Karoliną Pisarek, jak również Marceliną Zawadzką.

Maffashion i Lana Nguyen odniosły niewątpliwy sukces! Stworzona przez nie marka staje się coraz popularniejsza, a projekty coraz bardziej pożądane. Można to zauważyć m.in. w ostatnich dniach. W weekend do sieci trafiły bowiem zdjęcia Kourtney Kardashian w marynarce Niagara z oferty Eppram, o czym Julia Kuczyńska poinformowała m.in. na swoim Instagram Stories. Model lansowany przez Kardashiankę został już wyprzedany. Ale Maffashion nie ma zamiaru osiadać na laurach – wręcz przeciwnie. Dziś influencerka zdradziła, że wraz ze swoim teamem rozszerza ofertę Eppram. Już niedługo do sprzedaży trafią produkty, na które część klientek na pewno czekało. Poznajcie szczegóły poniżej.

Maffashion zdradziła, że rozszerza ofertę marki Eppram!

Marka Eppram jest kojarzona przede wszystkim z marynarkami o dość odważnych, a zarazem charakterystycznych krojach. W nowej kolekcji znajdziemy również sukienki oraz akcesoria, na czele z paskami i torebkami. Mamy dobrą wiadomość dla fanek i fanów stylowych dodatków. Wszystko wskazuje bowiem na to, że już niedługo Julia Kuczyńska oraz Lana Nguyen rozszerzą asortyment właśnie tego działu.

Kilka godzin temu Maffashion poinformowała na swoim Instagram Stories, że wraz ze swoim teamem pracuje nad nowościami. „Nic Wam wcześniej nie chciałam zdradzać, ale… W @eppram_official pomysły i możliwości się nie kończą :) Pracujemy nad czymś jeszcze!!!” – napisała gwiazda internetu. Na następnej klatce stories możemy natomiast zobaczyć fragment buta (trapera lub trzewika) na pudełku ozdobionym logo marki Eppram – zdjęcia możecie zobaczyć także w naszej galerii – na górze strony. Możemy się więc spodziewać, że za jakiś czas na rynku pojawią się buty zaprojektowane przez Maffashion i Lanę Nguyen. Wow! Spodziewałyście się tego? Niestety szczegóły na razie nie są znane.

Maffashion wprowadza zmiany w swojej firmie Eppram! Wszystko przez to, że została mamą >>>