Magda Pieczonka już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. Jak informowaliśmy już w środę, najbardziej znana polska makijażystka zaręczyła się ze swoim partnerem, Łukaszem. Na profilu celebrytki na Intagramie, który obserwuje na ten moment już przeszło 600 tysięcy użytkowników serwisu, próżno było jednak szukać profesjonalnych zdjęć z tego wyjątkowego momentu. Aż do teraz. W czwartek rano popularna makeupistka podzieliła się ze swoimi followersami całą serią fotografii, dzięki której dowiedzieliśmy się, jak to wszystko wyglądało. Uwierzcie nam, że naprawdę jest co oglądać.

Bajkowe zaręczyny Magdy Pieczonki na Majorce

Przyszły mąż Magdy Pieczonki wyraźnie zrobił wszystko, co w jego mocy, aby jego ukochana faktycznie zapamiętała dzień zaręczyn do końca swojego życia. W urządzeniu niesamowitej niespodzianki pomogli mu niezawodni przyjaciele. To właśnie oni towarzyszyli parze w tej szczególnej sytuacji, która rozegrała się na malowniczej Platja de Formentor, czyli znanej plaży nad zatoką w kształcie półksiężyca – jednej z największych atrakcji turystycznych Majorki.

Z zamieszczonej w mediach społecznościowych fotorelacji dowiadujemy się, że Łukasz poprosił o rękę ukochanej w dość niecodzienny i zarazem bardzo widowiskowy sposób. W czasie gdy para siedziała ze swoimi znajomymi na plaży, na wodzie pojawiła się nagle łódka z kilkoma osobami na pokładzie. Zaczęli oni po kolei wyciągać ogromne kartki, które ułożyły się w napis: "HEJ MAGDALENKO. WILL YOU MARRY ME?".

Gdy kompletnie zaskoczona Magda zorientowała się, że wiadomość skierowana jest do niej, jej chłopak uklęknął przed nią i zapytał, czy zostanie jego żoną. Makijażystka oczywiście powiedziała „tak” i przyjęła od Łukasza pierścionek zaręczynowy. Trzeba przyznać, że ukochany urodowej influencerki staną na wysokości zadania – takie oświadczyny oglądaliśmy do tej pory chyba tylko w filmach.

Magda Pieczonka dziękuje za życzenia z okazji zaręczyn

Tego samego dnia, gdy na profilu Magdy Pieczonki pojawił się zaręczynowy post, makijażystka zwróciła się także bezpośrednio do internautów, aby podziękować im za liczne komentarze i wiadomości z serdecznymi słowami.

Jesteście naprawdę kochani. Bardzo wam dziękujemy za tak pozytywny odbiór, tyle gratulacji, tyle życzeń i za to, że cieszycie się razem z nami. Dziękuję, to jest mega miłe. Dziękuję, że was mam! - powiedziała na instastory.

Zakochanym jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje i życzymy mnóstwo szczęścia na nowym etapie związku.

Profesjonalne zdjęcia z zaręczyn Magdy Pieczonki do obejrzenia w naszej GALERII.