Sylwester 2018/2019 dla Mai Bohosiewicz bez wątpienia będzie niezapomniany. Aktorka zdecydowała bowiem, że przełom starego i nowego roku spędzi jako świeżo upieczona małżonka. Tak! 31 grudnia 2018 roku Maja powiedziała sakramentalne „tak” swojemu długoletniemu partnerowi, Tomaszowi Kwaśniewskiemu. Kim jest ukochany Mai Bohosiewicz? Oprócz tego, że jest ojcem dwójki dzieci Bohosiewicz, Zacharego i Leonii, nie wiadomo o nim zbyt wiele, ponieważ unika on rozgłosu i raczej ciężko spotkać go na ściankach. Z pewnego źródła, czyli od samej Mai, wiemy natomiast, że Tomasz jest „oazą spokoju, miłości i mądrości”. Właśnie tak aktorka napisała o nim obok zdjęcia ze ślubu, które opublikowała na Instaramie. W tym samym poście Maja zdradziła kilka szczegółów dotyczących ceremonii, między innymi to, kto odpowiadał za jego organizację. 

Borys Szyc zaręczył się! Aktor opublikował wzruszający post na Instagramie >>>

Maja Bohosiewicz wzięła ślub! Kto zaprojektował jej suknię ślubną?

„Staraliśmy się z Tomkiem podejść do całego wydarzenia na chłodno, bez zbędnych emocji czy oczekiwań. Zaprosiliśmy tylko ludzi których kochamy, lubimy, spotykamy się, przyjaźnimy. Moment ślubu to jedna z piękniejszych chwil w naszym życiu. Nie widzieliśmy scenografii wcześniej, przyjechaliśmy na gotowe i oniemieliśmy z wrażenia. Moment przysięgi z naszymi dziećmi na kolanach w takt naszej ukochanej piosenki - coś cudownego. Nie było stresów czy przykrości bo zaufaliśmy najlepszym i tak naprawdę sami czuliśmy się jak goście na własnym ślubie dzięki Kasi Gajek. Nieprawdopodobnej osobie, specjalistce, top of the top, zorganizowanej, eleganckiej, która sprawiła, że WSZYSTKO było dokładnie tak jak powinno. Szczerze? Bez niej poddałabym się miesiąc temu, bo nie miałam siły ani czasu na nerwy i negocjacje. Druga osoba która sprawiła, że ten dzień wyglądał tak jak miał wyglądać to Gosia z @gfiore.pl. Zdjęcia nie oddają magii tej scenografii. Podsyłałam jej tysiące inspiracji i bałam się, że u nas będzie „mały polski gatsby” a nie „wielkie gatsby”. Gosia odwaliła taką robotę, że wchodząc na salę płakałam ze wzruszenia widząc to wszystko" - napisała na Instagramie Maja. Oprócz tego zdradziła też, kto zaprojektował jej suknię ślubną. Okazuje się, że autorką kreacji jest Agata Nivette, projektantka marki Laurelle. „Uszyła dla mnie w 2 tygodnie sukienkę moich marzeń. Przepraszam, ale uważam, że jeszcze nie widziałam piękniejszej kiecki ślubnej"- wyznała Bohosiewicz.  

Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży! Zobaczcie, jak wygląda >>>

A kto świętował tego pięknego dnia wspólnie z młodą parą? Na ślubie nie zabrakło oczywiście starszej siostry Mai, Sonii Bohosiewicz, a także koleżanek, m.in. Olgi Frycz z partnerem Grzegorzem Sobieszkiem i Zosi Zborowskiej, której towarzyszył Andrzej Wrona. Z Instagram Stories wiemy także, że na weselu Mai i Tomasza goście mogli podziwiać występ performerki i królowej polskiej burleski, Betty Q