Maja Hyży jest w ciąży i spodziewa się czwartego dziecka. Informacje na ten temat przedostały się do mediów wraz ze zdjęciami z prób do sylwestrowego koncertu. Widać na nich piosenkarkę z ciążowym brzuszkiem. Jakiś czas później piosenkarka zdradziła płeć maleństwa, na które czekają z partnerem. Teraz wygląda na to, że mają też wybrane dla niego imię i ujawnili je światu.

Maja Hyży jest w ciąży – mama trójki dzieci

Maja Hyży jest mama trójki dzieci. Piosenkarka w sierpniu 2011 roku poślubiła Grzegorza Hyżego. Na początku 2012 roku para powitała na świecie bliźnięta – dwóch synów. Wiktor i Alexander nie od razu doczekali się okazji do nazywania się starszymi braćmi.

Piosenkarka na kolejne dziecko zdecydowała się dopiero z następnym partnerem, Konradem Kozakiem. Z obecnym ukochanym doczekała się córeczki, która przyszła na świat w 2020 roku. Antonina miała jednak nie być długo najmłodszym z dzieci w rodzinie. Już zaledwie rok po jej pojawieniu się na świecie, artystka podzieliła się swoimi planami na przyszłość za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Czuję, że to nie jest moje ostatnie słowo - wyznała pod koniec sierpnia na Instagramie.

Radosne plany piosenkarki pokrzyżowała jednak tragedia. We wrześniu Maja Hyży zamieściła bardzo poruszający wpis, w którym podzieliła się z fanami i fankami dramatycznymi informacjami o stracie dziecka. Piosenkarka nie kryła rozgoryczenia i podkreślała, że do takiego finału przyczynił się ogromny stres, z którym musi się mierzyć. Pomimo ogromnego nieszczęścia piosenkarka podkreślała także, że to wydarzenie nie przekreśli realizacji ich marzeń.

Nie poddamy się. Wręcz przeciwnie, teraz będziemy jeszcze silniejsi i mocniejsi. Stać nas na wiele, na wiele więcej. Ta tragedia zmienia wszystko. Wierzymy, że dobro zawsze przezwycięży zło! – napisała wtedy Maja Hyży na Instagramie.

Maja Hyży jest w ciąży – informacje o ciąży

Nie były to puste słowa. Maja i jej najbliżsi wciąż marzyli o kolejnym członku rodziny. Zimą światło dzienne ujrzały fotografie, które wskazywały, że piosenkarka faktycznie realizuje ten plan. Jak donosi portal „Plotek”, menadżer artystki nie tylko potwierdził tę informację, ale jeszcze zdradził, w którym miesiącu ciąży jest Maja Hyży. Według przekazanych przez niego wiadomości to już czwarty miesiąc. Fani i fanki już teraz spekulują, że Sylwester Marzeń z Dwójką może być dla artystki pretekstem do przekazania tej radosnej nowiny całemu światu. Jeżeli jesteście ciekawi, to transmisja z koncertu rozpoczyna się dziś o godzinie 20:00.

Maja Hyży jest w ciąży - imię dziecka

Będąc dopiero w czwartym miesiącu ciąży Maja Hyży, kiedy nie znała jeszcze płci dziecka, miała mieć wybrane dla niego imiona. Jak ustalił wówczas portal „Pudelek”, z tego powodu para wybrała dwa imiona. Jeżeli urodzi się dziewczynka, to do Alexandra, Wiktora i Antoniny dołączy Marysia. Natomiast w sytuacji, kiedy rodzina powiększy się o chłopca, wybór padnie na Ignacego.

Maja Hyży oficjalnie potwierdziła ciążę

Wokalistka po kilku dniach medialnego szumu postanowiła sama zabrać głos w sprawie swojej ciąży. Na swoim instagramowym koncie podzieliła się efektami pięknej sesji zdjęciowej, podczas której zaprezentowała pierwsze ciążowe krągłości. Podzieliła się swoją radością i napisała również o tym, czym jest dla niej bycie mamą. Subtelnie też odniosła się do poronienia, którego doświadczyła kilka miesięcy temu. 

Zobacz także:

Mama to miękkie ręce. Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność. Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie gdzieś na horyzoncie. Po deszczu, zawsze wychodzi słońce, a ze słońcem Anioły zesłały Nam małe maleństwo. Byliśmy gotowi już na Nie kilka miesięcy temu, lecz nie dane Nam było usłyszeć bicie serduszka. Dziś los się do Nas uśmiechnął i możemy głośno wykrzyczeć światu, że spodziewamy się Naszego małego Aniołka.

Maja Hyży ujawniła płeć dziecka

Na początku kwietnia tego roku Maja Hyży i jej partner pojawili się w programie „Pytanie na śniadanie”, gdzie odkryli przed widzami i prowadzącymi płeć wyczekiwanego potomka. 32-latka i jej partner przebili na wizji balon wypełniony konfetii. Jego kolor – różowy – wskazał, że niespełna dwuletnia Antonina oraz dziesięciolatkowie, Wiktor i Alexander, doczekają się siostry. 

Opole 2022: Maja Hyży oficjalnie zdradziła imię, jakie wybrała dla dziecka?

Poród piosenkarki bez wątpienia zbliża się wielkimi krokami. Nic zatem dziwnego, że przyszedł czas na decyzje. Wygląda na to, że Maja Hyży i jej partner  Konrad Kozak wybrali dla kolejnej córki imię Zosia. Skąd to wiemy? Otóż w piątkowy wieczór ciężarna Maja była jedną z gwiazd pierwszego dnia festiwalu w Opolu.

Na scenie pojawiła się w czarnej transparentnej kreacji a jej jedno ucho zdobił duży kolczyk w kształcie koła. Kiedy zapozowała na ściance, można było dostrzec, że na kolczyku znajduje się napis Zosia. Czy tym samym Maja poinformowała, że na takie właśnie imię zdecydowała się dla kolejnej córki? Na to zdecydowanie wygląda!

fot. AKPA