Na pewno słyszałyście już o najnowszej kolekcji marki Inglot, która powstała we współpracy z Jennifer Lopez. Dziś to największy sukces polskiej firmy kosmetycznej, o którym po prostu nie można nie napisać.

Okazuje się, że J. Lo zgodnie z zapowiedziami rzeczywiście używa kosmetyków sygnowanych własnym nazwiskiem. Mało tego, makijaż wykonany produktami marki Inglot wybiera również na tak ważne wydarzenia, jak np. Met Gala 2018! W dodatku make-up Jennifer Lopez  zachwycił na czerwonym dywanie – był mocno rozświetlony, ale przy tym bardzo stonowany i naturalny, czyli taki jak lubimy najbardziej (oczywiście podczas wielkich wyjść, bo na co dzień preferujemy makeup – no makeup).

Jeżeli więc gwiazda wykonała swój makijaż w całości za pomocą kosmetyków od marki Ingot (No może oprócz podkładu, którego nie ma w kolekcji. Dlaczego? Przeczytacie tutaj >>>), to znaczy, że wy również możecie to zrobić. W końcu wszystkie produkty z tej kolekcji dostępne są w Polsce, a do tego ich ceny są naprawdę przystępne. Wiadomo, że jeśli chciałybyście kupić WSZYSTKIE produkty, których użyła J. Lo byłby to spory wydatek, ale zawsze możecie wybrać kilka z nich i stworzyć swoją wariację na temat makijażu wokalistki.
 

Makijaż Jennifer Lopez x Inglot z Met Gali 2018

Zanim ruszycie pędem do najbliższego sklepu lub stoiska marki Inglot podpowiemy Wam dokładnie, jakimi kosmetykami została pomalowana Jennifer na ten wyjątkowy wieczór.

A więc po kolei. Na ulubiony podkład nałóżcie puder do modelowania twarzy HD Freedom System J131 Cocoa 1, który pozwoli Wam na perfekcyjne wykonturowanie jej. Całość wykończona powinna zostać pudrem HD Freedom System J133 Cocoa 2 dla odrobiny połysku. Do makijażu oczu potrzebny będzie Wam matowy cień do powiek nr J311 Café Au Lait w połączeniu z pełnym blasku cieniem nr J409 Cosmic Glow Pure Pigmen. Rzęsy potraktujcie mascarą J555 Viva Las Lashes. Brwi natomiast podkreślcie konturówką do brwi w żelu Truffle nr J503. Na kości policzkowe nałóżcie róż nr J121 Blush, a na usta pomadkę J205 Flor uzupełnioną o błyszczyk J229 Burnt Sienna.
 

ZOBACZ TAKŻE: Wybraliśmy 5 hitów z kolekcji Jennifer Lopez x Inglot! >>>