Za makijaże z pokazu Giorgio Armani Prive Linda Cantello. Wizażystka wierzy, że o tym, jaki kolor w makijażu wybieramy, decyduje nasz nastrój i kierujące nami emocje. Jeśli wybierzemy więc, nawet trochę wbrew sobie, kolor intensywny, dodający energii i radości, to nasze nastawienie do świata i cały wygląd ulegną zmianie.

Na wybieg i na co dzień proponuje więc soczystą fuksję z błyszczącym wykończeniem. Hasło Lindy Cantello na jesień to "Pink is the new red"!

Pozostałe kolory, które marka proponuje w makijażach na sezon jesień-zima 2015/2016, zainspirowane są przez odcienie skał i kamieni, m.in. zielonego malachitu, niebieskiego lapis lazuli, fioletowego ametystu, czy różowej turmaliny z czarnymi elementami.

Podstawą makijażu nie jest jednak kolor, ale pielęgnacja. Wizażystka zaczyna prację od nałożenia lotionu Crema Nera Extrema Acqua Pantelleria oraz Crema Nera Extrema Supreme Reviving Cream. Następnie wyrównuje koloryt cery podkładem Maestro Fusion Make Up, pod którym rozprowadza krem koloryzujący Crema Nuda w najjaśniejszym odcieniu. Niedoskonałości przykrywa korektorem High Precision Retouch w odcieniu 2, a później dodaje dodatkową porcję Crema Nuda w odcieniu 1 na kości policzkowe, by rozświetlić tę okolicę. Na koniec matuje skórę pudrem Giorgio Armani Microfil

Oczy modelek pomalowane zostały czarną kredką Smooth Silk Eye Pencil w kolorze 8 i roztarte cieniem Eye Tint w odcieniu 7. Na koniec na powiekach pojawiła się odrobina tego samego produktu w kolorze złotym - odcień 12Linda Cantello postawiła na mocno podkreślone brwi i usta. Do makijażu brwi użyła zestawu Eye&Brow Maestro, który uzupełniła cieniem z kolekcji Eye Show It All - ukaże się ona na rynku w styczniu 2016 roku. Nowością, której premiera zaplanowana jest na koniec 2015 roku, jest także paleta Luxe Is More. Poznamy ją w okolicach Świąt Bożego Narodzenia.

Największe wrażenie w tym makijażu robią oczywiście usta. Wizażystka użyła nowości - Exstasy Lacquer w kolorze Maharajah dla uzyskania intenstywnego, różowo-fioletowego koloru. Kosmetyk jest połączeniem błyszczyka - ze względu na swoją konsystencję i szminki - ze względu na intensywność koloru. Daje efekt lakieru na ustach i trwałego odcienia.

Różowy kolor pojawia się również na prawdziwym lakierze - tym, który nakładamy na paznokcie. Manicure modelek wykonany został lakierem Giorgio Armani w odcieniu intensywnego różu przez specjalistów Armani Runway Lab.

ZOBACZ TEŻ: Makijaże Dior Haute Couture jesień-zima 2015/2016

ZOBACZ TEŻ: Atelier Versace Haute Couture jesień-zima 2015/2016

ZOBACZ TEŻ: Chanel Haute Couture jesień-zima 2015/2016