Marka Tous właśnie wybrała swoją nową ambasadorkę. Hiszpańska firma poszukiwała kobiety czułej, wrażliwej, eleganckiej, spełnionej w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Czyli według Tous dokładnie takiej, jak Małgorzata Kożuchowska. 

Od tej pory, Kożuchowska reprezentować będzie markę na rynku polskim. Swoją energią do działania, pewnością siebie i wyrafinowanym stylem, aktorka ma nie tylko reklamować biżuterię, ale też inspirować inne kobiety. Nowa kolekcja biżuteriiTous, którą cechuje innowacyjność oraz nowoczesność, skierowana jest do pań ceniących najwyższą jakość wykonania produktów, dbałość o każdy szczegół i wyjątkowy design. W wiosenno-letniej ofercie Tous znajdziemy wyroby jubilerskie stworzone ze złota, srebra, kamieni szlachetnych, diamentów, a także pereł. Ponadto, już po raz kolejny pojawią się w niej akcesoria wyprodukowane z tkanin i skór najwyższej jakości.

ZOBACZ TAKŻE: To koniec serialu „Druga szansa”

Poniżej znajdziecie zdjęcia z kampanii z Małgorzatą Kożuchowską, której autorką jest fotografka Magdalena Łuniewska. Możecie też zobaczyć, jak wyglądały prace przy jej powstawaniu. Czy waszym zdaniem aktorka sprawdzi się w roli ambasadorki marki Tous? Naszym zdaniem wygląda zjawiskowo!