Mów do mnie teraz – kampania Born2Be jesień 2020

Postindustrialne wnętrza stały się tłem dla jesiennej kampanii marki Born2Be, która afirmuje wolność  i indywidualność.Inspirowana stylem hippisów i bohemy lat 70. kolekcja, idealnie wpasowuje się w trendy na nadchodzący sezon. Wolność, za którą dotychczas pędziliśmy, musi być przedefiniowana na nowo. W oficjalnym opisie kampanii czytamy: „Teraz kiedy wolność zaczęła nabierać nowego znaczenia, nie tyle chcemy widzieć, ile słyszeć. Potrzebujemy głosu, który zainspiruje i powie, że teraz jest odpowiedni czas”.

Małgorzata Rozenek Majdan w kampanii polskiej marki Born2Be

W otoczeniu przenikających się postaci, które symbolizują nieskrępowanie i różnorodność pojawia się gwiazda kampanii – Małgorzata Rozenek-Majdan. Jej słynne słowa wypowiedziane w programie Azja Express – „Mów do mnie teraz”, nabierają nowego znaczenia.

„Wybór twarzy kampanii był oczywisty. Świadoma siebie, pewna swoich wartości i przekonań,  charyzmatyczna osobowość telewizyjna- Małgorzata Rozenek-Majdan idealnie wkomponowała się w styl artystycznej bohemy” – podkreśla marka.

Według marki Born2Be, choć przyzwyczailiśmy się, żeby patrzeć, dziś musimy wsłuchać się w głosy. Rola, aby inspirować i powiedzieć, że liczy się właśnie tu i teraz, spoczęła na barkach Małgorzaty Rozenek-Majdan nie bez przyczyny. Gwiazda swoją autentycznością przekonała do siebie miliony Polaków. 

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w filmie Patryka Vegi! Gwiazda wcieli się w jedną z głównych ról >>>

Mów do mnie teraz — Born2Be, inspiracje

Wolność w stylu życia i ubiorze odnajdujemy na fotografiach wykonanych przez Martę Wojtal. Stylizacje zainspirowane stylem dzieci-kwiatów i bohemy lat 70. łączą w sobie różne faktury. Dodatkiem do żakardowych sukienek są najmodniejsze ciężkie, skórzane buty, po które będziemy sięgać tej jesieni. Oprócz wysokich, masywnych botków i kozaków za kolano w kolekcji znalazło się miejsce na wiodących od kilku sezonów prym kowbojek. Ukłonem w stronę hipisów są wzorzyste kurtki, a bezpośrednio do stylu bohemy nawiązują garnitury, które zostały wprowadzone do kanonu damskiej garderoby u schyłku lat 60. i szybko przejęte przez niepokorne reprezentantki świata cyganerii. Wśród dopełniających kolekcję akcesoriów odnajdziemy mocne okulary w geometrycznej oprawie oraz kapelusze i biżuterięutrzymane w stylistyce vintage. Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii.