Małgorzata Rozenek-Majdan już niebawem zostanie po trzeci mamą. Osobowość telewizyjna (a z wykształcenia prawniczka) i jej mąż Radosław Majdan spodziewają się swojego pierwszego wspólnego potomka, o którym marzyli już od dawna. Rozenek-Majdan dzięki zabiegowi in vitro powita na świecie kolejnego chłopca, Edwarda.  Z poprzedniego związku z aktorem Jackiem Rozenkiem ma już dwóch synów, Stanisława i Tadeusza. Tak, ewidentnie jest fanką tradycyjnych imion!

Zaawansowana ciąża nie przeszkodziła Małgorzacie Rozenek-Majdan, by pojawić się na prezentacji nowej, wiosennej ramówki stacji TVN, z którą związana jest już od lat. Zaczynała w niej od programu Perfekcyjna pani domu, następnie była jurorką w reality show Bitwa o dom, a później prowadziła Piekielny hotel oraz Projekt Lady – ten niebawem doczeka się już 5. Edycji. Oprócz tego Rozenek-Wraz z mężem Radosławem Majdan była również uczestniczką dwóch popularnych formatów: Azja Express oraz Iron Majdan. Miała też własne programy na antenie TVN Style, czyli W dobrym stylu, Warsztat urody oraz Jackiem Rozenkiem.

„Dzień dobry TVN” - Paulina Krupińska i Damian Michałowski nowymi prowadzącymi >>>

Na wspomnianej ramówce TVN w wywiadzie z dziennikarzem serwisu Plotek.pl wyznała, że szykuje kolejny projekt. I co ciekawe, ma on być związany z ciążą prezenterki! - Rozmawiamy o tym, ale uważam, że trzeba pokazać, jak wygląda powrót kobiet po ciąży do siebie i jakiego to wymaga przystawienia, czasu. W mediach lansuje się teraz taki profil kobiety w ciąży, która przestaje być w ciąży i dwa tygodnie później wcale nie widać, że w niej była. Otóż ja nie będę takim przypadkiem – powiedziała Rozenek-Majdan. - Chcę zrobić program o tym, jak to wygląda, jak wstajesz rano i marzysz o słodkiej bułeczce, ale jej sobie odmawiasz. Jakie są mity dotyczące diety mam karmiących. Ponadto niedługo wychodzi moja nowa książka o ciąży, bo ta wiedza zmieniła się diametralnie odkąd ostatni raz byłam w niej byłam – dodała.

Chciałybyście zobaczyć taki program z Małgorzatą Rozenek-Majdan w roli gospodyni?