Małgorzatę Rozenek-Majdan jest jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych w Polsce. Kojarzymy ją przede wszystkim z programem Perfekcyjną Pani Domu, emitowanym niegdyś przez stację TVN. Od kilku lat związana jest również z formatem Projekt Lady, w którym motywuje i wspiera uczestniczki show. Małgorzata Rozenek-Majdan nie zwalnia tempa i wciąż angażuje się w nowe projekty. Ostatnio napisała książę. Natomiast w ubiegłą niedzielę poinformowała swoich fanów, że właśnie startuje z własnym cateringiem dietetycznym – MRM Food. Celebrytka napisała na swoim Instagramie, że pół roku pracowała nad menu, smakiem, a także estetyką. Zaprosiła do współpracy specjalistów z dziedziny dietetyki klinicznej oraz lokalnych dostawców. Pomyślała również o środowisku, bowiem catering pakowany jest w pudełka biodegradowalne – wykonane z trzciny cukrowej. Co znajdziemy w ofercie MRM Food? Jak się ceny? W jakich województwach dostępny będzie catering? Sprawdziliśmy!  

Małgorzata Rozenek-Majdan stworzyła swój catering dietetyczny - MRM Food oferuje kilkanaście różnych diet do wyboru

Oferta MRM Food jest naprawdę bogata! Małgorzata Rozenek-Majdan przygotowała dla swoich klientów 14 diet do wyboru, między innymi Optimal, Wege oraz Sport. Osoby, które nie tolerują laktozy bądź glutenu, albo z jakiegoś powodu chcą wykluczyć ryby ze swojej diety również znajdą coś odpowiedniego dla siebie. MRM oferuje również detoksy, które kilka lat temu stały się bardzo popularne. Skąd taka różnorodność? Perfekcyjna Pani Domu przyznała, że ile osób, tyle sposobów odżywiania, tyle nietolerancji i problemów zdrowotnych.

Małgorzata Rozenek-Majdan stworzyła swój catering dietetyczny – ceny

Okazuje się, że ceny poszczególnych są dość wysokie. Za jeden dzień detoksu sokowego zapłacimy 120 złotych. Warto jednak wspomnieć, że minimalny czas jego trwania, to pięć dni. Natomiast koszt jednego dnia diety Optimal (złożonej z pięciu posiłków) o kaloryczności 1800 kcal wynosi 70 złotych. Mniejsza kaloryczność oznacza oczywiście niższą cenę. I odwrotnie. Lekko wygórowane ceny nie umknęły uwadze fanów celebrytki. Pod zdjęciem Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiło się kilka negatywnych komentarzy. Jednak zdecydowana większość, to gratulacje.

Małgorzata Rozenek-Majdan stworzyła swój catering dietetyczny – w jakich województwach będzie dostępny catering?

Catering dietetyczny stworzony przez Małgorzatę Rozenek-Majdan startuje 20 maja 2019 roku. Posiłków MRM Food będą mogli spróbować wtedy mieszkańcy województwa mazowieckiego oraz łódzkiego. W kolejnym tygodniu strefa dostaw obejmie również województwa śląskie i dolnośląskie. Na początku czerwca MRM Food trafi natomiast do Małopolski, Wielkopolski oraz nad morze. Dokładną listę miast, które zostały objęte dostawą znajdziecie na stronie internetowej MRM Food.

Marki gwiazd: Swoje firmy założyły między innymi Miranda Kerr, Jessica Alba i Ewa Chodakowska! >>>